Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Hajdúböszörmény Belvárosának közelében, az Újfehértói úton eladó egy 98 nm-es családi ház 700 nm-es telekkel. Az ingatlan egy része az 50"-es években épült vegyes falazattal, amit a 80"as években bővítettek beton alapú, tégla falazatú résszel.
-Jellemzői:
-Vastag, 60 cm-es falak
-Részben műanyag nyílászárók
-9 éves kondenzációs kazán
-Kedvező fűtési költség /15.000 Ft.átalány /
-2.9 m-es belmagasság
-Jó elosztás, de könnyen átalakítható
-Az udvaron melléképület fedett terasszal
-A tető egy része felújítást igényel, betoncseréppel fedett.
Az udvarra beállni autóval nem lehet, parkolás az utcán, biztonságos helyen megoldott.
Az ingatlan kiválóan alkalmas kisebb család, vagy pár lakhatására. Bővebb információért, megtekintéssel kapcsolatban kérem, hívjon!
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 04. Utoljára módosítva: 2025. 02. 04.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Hajdúböszörmény