NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Győrság

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
93 900 000 Ft93.9 M Ft 853 636 Ft/m2
5 szoba
110 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 2400 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 651
Balogh János
B&B Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Győr közelében Győrságon, újonnan épülő, igényes kialakítású, tégla építésű családi ház leköthető.

A nappali + négy szobával(vagy akár több szobával) rendelkező ingatlan alapterülete nettó 110 m2, mely igény szerint módosítható.
A praktikusan tervezett házban a szobákon kívül tágas és napfényes amerikai konyhás nappali, gardrób, kamra, szélfogó, közlekedő, fürdőszoba+wc, háztartási helyiség és egy külön mellékhelyiség is kialakításra kerül.
Az élhető méretű telek összesen 2400 m2-es, mely 30%-ban beépíthető.
A feltüntetett vételár az emelt szintű fűtés kész árat és a telek árát tartalmazza, de igény esetén kulcsra kész befejezésre is van lehetőség!
Továbbá az ár tartalmazza a komplett tervezői díjat(gépészet, metszetek, statika, energetika, engedélyek), plusz egy inverteres(hűtő-fűtő) klímát!
A jelenlegi árajánlatban az otthon melegéről gáz-cirkó kazán gondoskodik, padlófűtéses hőleadással, de a fűtésrendszer is az építtető igényei alapján módosítható!
A részletes műszaki leírást és az Építőipari cég weboldalát kérésére e-mailben elküldöm.

Más az elképzelése? Válassza ki Ön a saját elképzeléseinek megfelelő alaprajzot!
Amennyiben teljesen egyedi tervezést szeretne, az is lehetséges!
A képek látványtervek.

Jól átgondolt tervezés, megfelelő szakmai tudás és háttér garantálja a MINŐSÉGI OTTHON megvalósítását!

További kérdés esetén állok rendelkezésére!
Amennyiben megbízható építtetőt szeretne, referenciamunkákkal, minőségi anyagokkal és kivitelezéssel, hívjon bizalommal akár hétvégén is!
Teljes körű ügyintézéssel:
- Ügyvéd
- Biztosítás
- Hiteltanácsadás
- Generálkivitelezés
- Ingatlanértékesítés
- Teljeskörű ingatlanfelújítás
- CSOK, babaváró, áfa visszaigénylés - állunk rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Győrságon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győrság m² ár
854 e Ft
600 e Ft -42%
Ennek az ára
Győrság átlagár
93.9 M Ft m Ft
253.9 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győrság

Eladó családi házak a környékről

Győrság
Eladó családi ház

Győrság

429.9 M Ft
15 szoba
1115 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

70.1 M Ft
5 szoba
116 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

99 M Ft
5 szoba
196 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

54.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

38 M Ft
2 szoba
68 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

78 M Ft
4 szoba
91 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

99 M Ft
5 szoba
196 m²
Dunakiliti
Eladó családi ház

Dunakiliti

120.743 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

63 M Ft
4 szoba
113 m²
Győrság