Avico Greentop

Eladó családi ház
Győr

+ 3 kép 1/6
149 990 000 Ft149.99 M Ft 761 371 Ft/m2
5 szoba
197 m²
építés éve:1979

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 700 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 169
Bozsér Olivér
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

LIDO HOME győri irodája eladásra kínálja Győr- Kisbácsán ezt a családi házat. Győr- Kisbácsa családi házas részén 700 m²-es telken, 197 m² alapterületű, 2 szintes családi ház eladó. 100 m² alapterületű pince, benne mélygarázs található. Az ingatlan alsó szintjén előszoba, zuhanyzó wc-vel, nappali, étkező, konyha kamrával és vendégszoba található. A felső szinten 3 szoba, a fürdőszoba káddal, wc-vel felszerelt. Az egyik szobához gardrób, a fő hálószobához erkély is tartozik. Mindkét szinten van klíma is. A házon 10 cm-es külső szigetelés, új tetőcserép, műanyag szúnyoghálós INTERNOM nyílászárók, új víz és elektromos vezetékek, kondenzációs kazán és napkollektor van. A felújítások 2016-ban történtek. A telken fedett kocsibeálló és kerti tároló is található. A belváros könnyen megközelíthető, autóval 8 percre, tömegközlekedéssel 20 percre van. Amennyiben a LIDO HOME által kínált családi ház vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME ingatlanok egy életen át.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
761 e Ft
827 e Ft 8%
Ennek az ára
Győr átlagár
149.99 M Ft m Ft
182.5 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó családi házak a környékről

Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

179.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
2 + 1 szoba
400 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

185 M Ft
7 szoba
215 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Győr, Szabadhegy, Jáki utca
Eladó családi ház

Győr

190.339 M Ft
6 szoba
285 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

95 M Ft
3 szoba
160 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

220 M Ft
5 szoba
279 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

165 M Ft
10 szoba
320 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

265 M Ft
4 szoba
220 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

279 M Ft
5 szoba
155 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

149.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

11 M Ft
1 szoba
18 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft