Seven Pearl

Eladó családi ház
Gyál

+ 13 kép 1/16
95 000 000 Ft95 M Ft 358 491 Ft/m2
1 szoba
265 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 698 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 207
Palotainé Kovács Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vállalkozásának keres üzlethelyiséget Gyálon lakással együtt, könnyedén megközelíthető helyen, saját utcai parkolókkal?Vagy összeköltözők? Itt 3 lakás is kialakítható!Gyálon 698 m2-es telken 2 üzlethelyiség és az üzlethelyiséggel együtt lakás eladó!Jellemzők:Utcai üzlethelyiség:- 105 m2- Fedett terasz- riasztó rendszer- műanyagkeretes ajtók- kis- és nagy helyiségek, kiszolgáló rész (38m2), raktár, 2 WC- utca fronti és udvari parkolási lehetőség- Tároló mérete: 25m2- 3X32A- Réz villanyvezetékekEhhez az épülethez kapcsolódik egy 30 m2 -es teljes körűen felújított lakás. ( fürdő, WC, konyha és szoba.)Udvari üzlethelyiség:- 130 m2 két szinten- raktár, mosdó WC-vel- műanyag nyílászárók- hőszigetelt épület- utca fronti és udvari parkolási lehetőségÉrdeklődni a hét bármely napján lehet, ha kérdése van, vagy szeretne időpontot egyeztetni, Forduljon hozzám Bizalommal!***** Ha Hitelt Venne Fel, Vegye Fel A Legjobbtól, Személyre szabott ajánlatért hívjon, vagy küldjön üzenetet! ********** Hitel, CSOK ÉS Babaváró ügyintézés garantáltan a leggyorsabb, legjobb feltételekkel, díjmentes előzetes tanácsadással! *****
Kovács Gabriella,Tel:+36/202070435,e-mail:palotaine.gabriella@dh.hu

Referencia szám: HZ037926

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
358 e Ft
364 e Ft 2%
Ennek az ára
Gyál átlagár
95 M Ft m Ft
92.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

185 M Ft
10 szoba
258 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

125 M Ft
5 szoba
120 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

180 M Ft
7 szoba
350 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

134.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

95 M Ft
1 szoba
265 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

169.9 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

140 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

69.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

115.5 M Ft
5 szoba
118 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

75 M Ft
4 szoba
72 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

69.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

125 M Ft
5 szoba
120 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

42.9 M Ft
2 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hahót
Eladó családi ház

Hahót

48 M Ft
4 + 1 szoba
110 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

86 M Ft
4 szoba
110 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház

Tótszentmárton

31.5 M Ft