Seven Pearl

Eladó családi ház
Gödöllő

+ 13 kép 1/16
105 000 000 Ft105 M Ft 954 545 Ft/m2
2 + 1 szoba
110 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1660 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 960
Ludas Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

GÖDÖLLŐN 110 nm-es 3 szobás CSALÁDI HÁZ ELADÓ!

Az ÖSSZKÖZMŰVES épület gyönyörű, gondozott 1660 nm alapterületű sík telken helyezkedik el.

Az ingatlan Gödöllő egyik legkedveltebb városrészében, a Harasztban található.

A ház téglából épült, felújítandó, vagy bontandó, részben alápincézett, 110 nm alapterületű plusz a melléképületek és a pince.

Az ingatlan telken belül külön gépkocsi beállóval rendelkezik.

Övezeti besorolás: LKE-01
A telken a jelenlegi HÉSZ szerint két rendeltetési egység alakítható ki.

Rengeteg potenciál van az ingatlan hasznosításában akár fel szeretné újítani, kibővíteni, vagy újat építeni!

Akár befektetési szempontból keres ikerház és/vagy iroda építésre alkalmas területet, vagy impozáns családi otthonban gondolkodik, ez az ingatlan mindenképpen jó választás.

-remek közlekedés
- bevásárló központok, iskolák,óvodák, parkok, sport központok, éttermek, mind séta távolságban

Központi elhelyezkedés, mégis nyugalmas, kertvárosi hangulat.

Aki hitelre szeretne vásárolni, semmi gond, kollégáink állnak szíves rendelkezésre ez ügyben is.

További részletek és megtekintés egyeztetése céljából kérem hívjon bátran.

ID:383487 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394057

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
955 e Ft
925 e Ft -3%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
105 M Ft m Ft
92.5 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó családi házak a környékről

Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

269 M Ft
5 szoba
292 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

99 M Ft
2 szoba
98 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

59.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Gödöllő, Haraszt, Táncsics Mihály út 74
Eladó családi ház

Gödöllő

149 M Ft
4 szoba
290 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

139 M Ft
5 szoba
226 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

105.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

249.9 M Ft
8 + 1 szoba
295 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

195 M Ft
6 szoba
400 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

169 M Ft
7 szoba
262 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

330 M Ft