BAM Living

Eladó családi ház
Gödöllő

+ 10 kép 1/13
104 900 000 Ft104.9 M Ft 1 248 810 Ft/m2
4 szoba
84 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 359 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 311
Tecnocasa - Vestarion Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gödöllőn, Kertváros csendes részén, eladó egy 84 m²-es családi ház, 359 m²-es, telekkel.

Főbb jellemzők:

A ház 2023-ban épült, téglából, 10 cm-es Dryvit szigeteléssel lett ellátva. Beton alappal és födémmel rendelkezik.

Ablakai háromrétegű műanyag nyílászárók.

A ház fűtését és melegvíz ellátását kombi gázcirkó biztosítja.

A szobákban a burkolatok laminált parkettásak, míg a többi helyiségben hidegburkolat található.

Elrendezés:

Földszint: 2 szoba, amerikai konyhás nappali, zuhanyzós fürdőszoba + mellékhelyiség, közlekedő

Emelet: 1 szoba, galéria

Környék:

A környék csendes, rendezett, kertvárosias, mégis közel található a város központjához, boltokhoz, iskolákhoz és tömegközlekedéshez.

Közelben számos bevásárlási lehetőség, gyógyszertár, bölcsőde, óvoda, iskola, játszótér található.

Az M3-as autópálya pár perc alatt közelíthető meg. Közelben 5, 45, 4, 4A, 24, 45 helyi buszjárat érhető el.

Finanszírozás:

Az ingatlan banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre, illetve lehetőség van az ingatlan budapesti lakásra történő beszámítására is.

Irányár: 104,9 M Ft.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1249 e Ft
794 e Ft -57%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
104.9 M Ft m Ft
135.6 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó családi házak a környékről

Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

114.9 M Ft
5 szoba
228 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

47 M Ft
5 szoba
70 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

139 M Ft
5 szoba
226 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

169 M Ft
7 szoba
262 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

105.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

165 M Ft
8 szoba
275 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

47 M Ft
4 szoba
70 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

269 M Ft
5 szoba
292 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

199.9 M Ft
10 szoba
390 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

169 M Ft
7 szoba
262 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

199 M Ft
14 szoba
516 m²
Kerepes
Eladó családi ház