Oasis Residence

Eladó családi ház
Gödöllő

+ 11 kép 1/14
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 195 775 Ft/m2
2 szoba
71 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 311
Tecnocasa - Vestarion Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gödöllőn, Kertváros részen, csendes mellékutcában eladásra kínálunk egy 1975-ben épült, 71 m²-es 2 szobás, önálló családi házat, amely egy 1200 m²-es, telken helyezkedik el.

Főbb jellemzők:

Téglaépítés beton alappal, 10 cm-es hőszigeteléssel.

Gázos duplaüvegezésű fa nyílásszárókkal rendelkezik.

Konvektoros fűtéssel rendelkezik, a melegvizet pedig gázbojler biztosítja.

Burkolatok: szobákban hajópadló, az étkezőben szalagparketta, a fürdőben pedig csempe található.

Az udvaron van egy kis terasz, a ház mellett illetve hátul garázs és melléképületek is rendelkezésre állnak.

Környék:

Gödöllő csendes mellékutcájában található. Közelben számos bevásárlási lehetőség, gyógyszertár, játszótér, edzőterem. Az M3-as autópálya pár perc alatt közelíthető meg. Közelben 5, 45, 14, 24, 34 buszjáratok érhetők el.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

IRÁNYÁR: 84,9 M Ft.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1196 e Ft
974 e Ft -23%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
84.9 M Ft m Ft
54.2 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

169 M Ft
7 szoba
262 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

89.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

208 M Ft
8 szoba
341 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

47 M Ft
4 szoba
70 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

169 M Ft
7 szoba
262 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

114.9 M Ft
5 szoba
228 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

59.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

195 M Ft
6 szoba
400 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

269 M Ft
5 szoba
292 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház