River Life

Eladó családi ház
Göd

+ 17 kép 1/20
49 900 000 Ft49.9 M Ft 587 059 Ft/m2
3 + 2 szoba
85 m²
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 939
Szuna Ferenc
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél, 361 nm-es telekkel. A ház alapterülete: 85 nm. A házhoz tartozik egy beépített terasz is(9,5nm). A konyha(10nm) járólapozott, közekedő(7nm) , fürdő(~8nm), szoba(~18, és 26 nm), parkettás. Falazata tégla, a tető pala fedésű. A fűtésről egy gázcirkó gondoskodik, a hőleadást radiátorok biztosítják. Szükség szerint a konyhában található kazán is használható. Göd-Felső vasútállomás gyalog 8-10 perc, buszmegálló 200m.
M2 autóút 5 perc, Tesco 5 perc.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Gödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Göd m² ár
587 e Ft
803 e Ft 27%
Ennek az ára
Göd átlagár
49.9 M Ft m Ft
201.5 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Göd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

149 M Ft
5 szoba
340 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

139 M Ft
6 szoba
230 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Göd, Lenkey utca
Eladó családi ház

Göd

222 M Ft
9 szoba
270 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

114.99 M Ft
4 szoba
125 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

400 M Ft
7 + 1 szoba
580 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

179.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

147 M Ft
6 szoba
220 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

280 M Ft
6 szoba
226 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

718.46 M Ft
8 + 1 szoba
750 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

248 M Ft
6 szoba
226 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Göd
Eladó családi ház

Göd

199.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kerepes
Eladó családi ház