NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Gencsapáti

+ 7 kép 1/10
67 545 615 Ft67.546 M Ft 1 072 153 Ft/m2
2 szoba
63 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 478 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kormos-Jandrasics Fanny
Openhouse Szombathely

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176339 hivatkozási számú gencsapáti családi ház.

Irodánk megvételre kínál új építésű, könnyűszerkezetes, 2 hálószobás, 63,94 négyzetméteres lakóházat Gencsapátiban, a jelenleg is építés alatt álló Daniella lakóparkban.
Az ingatlanok a legmodernebb SIP technológia által kerülnek felépítésre, melyek BB/AA/AA++ energetikai osztályba sorolással és EMI engedéllyel (biztonság és garancia) kerülnek átadásra megbízható beruházótól.
Kulcsrakész állapotban mindössze 4-8 hónap alatt átveheti új otthonát!

Elhelyezkedés:

Könnyen megközelíthető, Szombathely és Gencsapáti határán helyezkedik el, Szombathely belvárosától csupán 10 percnyi autóútra.

Szerkezet:

Energiatakarékosság szempontjából a legjobb Grafitos SIP szerkezet
Tűzbiztonság

Fűtés:

Gree levegő-levegő vagy levegő-víz hőszivattyús eszköz, mellyel a hagyományos vízkeringetős és/vagy fan-coil technológiával biztosítható a fűtési vagy esetleges hűtési rendszer (Wifi eléréssel)
Hőleadókat egyedileg választhatják ki az ügyfelek
Norvég elektromos Wi-fi fűtőpanelek
Norvég elektromos padlófűtés

Nyílászárók:

REHAU 6 légkamrás 3 rétegű üvegezésű ablakok

Alapfelszereltségen felüli kivitelezésben napelem létesítés lehetséges.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó gencsapáti családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #176339

Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Gencsapátiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gencsapáti m² ár
1072 e Ft
845 e Ft -27%
Ennek az ára
Gencsapáti átlagár
67.546 M Ft m Ft
75.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gencsapáti

Eladó családi házak a környékről

Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

72.67 M Ft
4 szoba
83 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Szombathely, Gyöngyösszőlős kertváros, Szőlős utca
Eladó családi ház

Szombathely

125 M Ft
4 + 1 szoba
223 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

77.863 M Ft
4 szoba
98 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

104.388 M Ft
4 szoba
109 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

144.536 M Ft
5 szoba
139 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely, Belváros
Eladó családi ház

Szombathely

15 M Ft
600 m²
60 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

78.828 M Ft
4 szoba
99 m²
Bük, Bükön 795 m2-es több generációs családi ház alkalmi áron eladó
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.646 M Ft
3 szoba
64 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

73.117 M Ft
3 szoba
75 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

144.536 M Ft
6 szoba
139 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

104.388 M Ft
4 szoba
109 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

26.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

89 M Ft
9 + 1 szoba
292 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft