BAM Living

Eladó családi ház
Gárdony

+ 17 kép 1/20
83 000 000 Ft83 M Ft 1 185 714 Ft/m2
4 szoba
70 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 887 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945017
Varju Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes lehetőség!
Gárdonyban, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában található,akár két generáció számára is alkalmas; lakóingatlan várja új tulajdonosát.
A hozzá tartozó telek 887 nm, mely ezen a környéken kifejezetten nagynak számít. Telken belül két ingatlan is az Öné lehet, igény esetén a telek megosztható!
A lakóingatlanok külön utcai bejárattal rendelkeznek, mind személy, mind pedig autó számára.
A nagyobb épület közel 70 nm-es, míg a kisebb épület 22 nm-es. A telek rendezett, körbekerített.
A kis ház téglából épült, de kapott egy faburkolatot, fatüzeléses kis kályhával, vagy klímával lehet fűteni.
A nagy ház vegyes falazatú, aminek a nagy része tégla építés.
Az elmúlt hetekben a tetőt felújították, kicserélték a gerendázatot és a lécezés is felújításra került. Az épület szigetelt, új homlokzati festéssel.Műanyag nyílászárók, melyek redőnnyel, szúnyoghálóval ellátottak.
Az újonnan térkövezett udvarra több autóval is megoldott a beállás, illetve található még egy garázs is.
Statikai hiba, beázás, vizesedés nem található.
Ha összeköltözésben vagy egyéb hasznosításban gondolkodik itt a Velencei-tó közelében, akkor ez a jó választás.
Az ingatlan hitelezhető!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ043691

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Gárdonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gárdony m² ár
1186 e Ft
819 e Ft -45%
Ennek az ára
Gárdony átlagár
83 M Ft m Ft
120.1 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gárdony

Eladó családi házak a környékről

Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

115 M Ft
3 + 1 szoba
127 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

98 M Ft
4 szoba
104 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

154.9 M Ft
4 szoba
207 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

73 M Ft
7 szoba
120 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Gárdony, Álmos Vezér utca
Eladó családi ház

Gárdony

95.6 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

154.9 M Ft
7 szoba
196 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

69 M Ft
4 szoba
113 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

145 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

120 M Ft
5 szoba
164 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

148.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Gárdony
Eladó családi ház

Gárdony

163 M Ft
5 + 4 szoba
200 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft