Oasis Residence

Eladó családi ház
Fót

+ 17 kép 1/20
168 900 000 Ft168.9 M Ft 938 333 Ft/m2
3 szoba
180 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1870 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 772
Sápi Balázs
Gödöllő Ingatlanközpont Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fót természetközeli, panorámás részén, kizárólag prémium minőségű anyagok felhasználásával épült, újszerű állapotú, rezsimentes ( éves rezsi 0 Ft villanycsaládi ház dupla garázzsal, medencével eladó!
A 2019/20-as építésű ingatlan 30-as Pth tégla falazattal +15cm dryvit szigeteléssel, hőszigetelt üvegezésű nyílászárókkal, fafödémes szerkezettel és cserépfedéssel rendelkezik.
Egyszintes, össz lakóterülete a garázzsal, teraszokkal együtt 180nm.
Kialakításra került benne előtér, amerikai konyhás-étkezős nappali, kamra, két nagyobb és egy kisebb szoba, kádas-zuhanyzós fürdőszoba, külön mellékhelyiség, valamint 18nm-es pince és 50nm-es fűtött duplagarázs is.
Kaputelefonnal és riasztóval felszerelt, fűtéséről H tarifás Ururu Sarara levegő hőszivattyú gondoskodik.
A modern, energiatakarékos megoldásoknak és a 12KW-os napelemrendszernek (bruttó szaldó 10 évig, MVM részéről 80-100Eft visszatérítés évente) köszönhetően fenntartási költsége minimális.
A házhoz 24nm-es fedett és 20nm-es nyitott, körmedencés terasz is tartozik. (Medence átmérője 4,6m, fűtése hőszivattyús).
A 38m széles, 1870nm-es kocka formájú telek gondozásmentes kerítéssel lett ellátva. Parkosított udvarában fedett szaletli, kerti tároló és grillező kapott helyet, ill. a bejáratnál egy külső gardró/tároló is megtalálható. A fű nyírását Husqvarna robotfűnyíró, a növények locsolását 38m mély fúrt kút és öntözőrendszer (600m-en) látja el.
Parkolás a garázs előtt, térkövezett kocsibeállón is megoldható, a be-és kiállást elektromos kapuk segítik.
Nagyon jó csendes, barátságos környék kiváló infrastruktúrával. Budapest autóval akár 10 perc alatt is elérhető, buszmegálló,iskola, óvoda, közért gyalog 3-6 percre van. Vasútállomás gyalog 15 perc, kerékpárral 5-8perc.
Az ár részét képezi:
- Magasfényű, gránit mosogatós konyhabútor,
- mosogatógép, sütő, tűzhely,
- rengeteg led világítás, hangulatfények,
- kerti szaletli, grillező,
- garázs melletti kerti tároló,
- bejáratnál külső gardrób/tároló.
Irányár: 168,9Mft
Hivatkozási szám: 2518196.
Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján:
Sápi Balázs +36 20 772-2429 sapibalazs@godolloi.hu
GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes, Fót, Dunakeszi/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
938 e Ft
968 e Ft 3%
Ennek az ára
Fót átlagár
168.9 M Ft m Ft
85.9 m Ft -97%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Fót, Betyáros dűlő
Eladó családi ház

Fót

19.9 M Ft
1 szoba
55 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

98 M Ft
5 + 1 szoba
159 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

139.9 M Ft
5 + 1 szoba
156 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Fót, Sport utca
Eladó családi ház

Fót

149.9 M Ft
7 szoba
320 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Fót, Németh Kálmán út
Eladó családi ház

Fót

189.48 M Ft
11 szoba
660 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

165.5 M Ft
6 szoba
290 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

790 M Ft
10 szoba
0 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

134 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

209 M Ft
12 szoba
244 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

149.9 M Ft
8 szoba
300 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

124.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

149.9 M Ft
5 szoba
215 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót