Astora Art House

Eladó családi ház
Farmos

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
19 400 000 Ft19.4 M Ft 328 814 Ft/m2
2 szoba
59 m²
építés éve:1958

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1137 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 332
Kis Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Pest vármegyében Farmoson egy 59,3 nm-es vegyes szerkezetű családi házat 1137nm-es telken! Az ingatlanban kialakításra került két szoba, konyha, előszoba, fürdőszoba! Az ingatlanhoz tartozik egy melléképület is. Az otthon melegéről gázkonvektorok és egy fűtő klíma gondoskodik! A családi házban a nyílászárók hőszigeteltre lettek cserélve, a fürdőszoba csempézése folyamatban van. A tetőn a lécek ki lettek cserélve! A többi felújítás már az új tulajdonosra vár. Az ingatlan udvara rendezett, meggy, barack, szilva, cseresznye facsemeték lettek ültetve, az árnyékról egy nagy diófa gondoskodik! A lakóház a település központjától 10 perc sétára csendes utcában, jó szomszédok mellett található ahol könnyen elérhetőek az üzletek, óvoda, iskola! Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége az OTP Bank kedvező hitelkonstrukcióit tudom ajánlani! Babaváró hitel megfelelő személyi feltételek mellett felvehető!
Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Farmoson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Farmos m² ár
329 e Ft
348 e Ft 5%
Ennek az ára
Farmos átlagár
19.4 M Ft m Ft
46 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Farmos

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Farmos, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Farmos

32 M Ft
3 szoba
78 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

19.4 M Ft
2 szoba
59 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

89 M Ft
5 + 2 szoba
387 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

36.9 M Ft
4 szoba
126 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

32 M Ft
7 szoba
140 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

36.9 M Ft
4 szoba
126 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

11.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

11.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

32 M Ft
3 szoba
78 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

59.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

89 M Ft
5 + 2 szoba
387 m²
Farmos
Eladó családi ház

Farmos

38.9 M Ft
4 szoba
117 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

71.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

79.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Sumony
Eladó családi ház