Avico Greentop

Eladó családi ház
Esztergom

+ 12 kép 1/15
68 500 000 Ft68.5 M Ft 354 922 Ft/m2
3 szoba
193 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 193 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3633333055
Gibizer Gabriella
Egom Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ HÁZ, VAGY ÜZLET!

Esztergom egyik legjobb forgalmú részén, 193 m2 területen lévő , jelenleg üzletként működő ingatlan kerül eladásra.
Tulajdoni lapja szerint: Kivett/gazdasági épület, udvar.

Az épületben kialakítottak egy igényes eladó teret/üzletet, két műhely részt, irodát, több raktár helyiséget, közlekedő résszel és WC-t, mosdóval, tusolóval.

Jelenleg folyik a ház előtti terület térkövezése, nagyon igényes parkolást biztosítva az autósoknak, vásárlóknak, ott lakóknak.
Az ingatlan alkalmas lehet egy szép lakóházzá alakításra, de többféle vállalkozói tevékenység működéséhez is megfelelő lehet.

Ha elképzelései között hasonló ingatlan szerepel, vannak tervei-ötletei és a megfelelő önerő is rendelkezésre áll, várom érdeklődő hívását.
Érd.: Gibizer Gabriella +36-(20) 952 4919
gibizer.gabriella@dh.hu

Referencia szám: HZ040768

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Esztergomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Esztergom m² ár
355 e Ft
761 e Ft 53%
Ennek az ára
Esztergom átlagár
68.5 M Ft m Ft
61.2 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Esztergom

Eladó családi házak a környékről

Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

99 M Ft
4 szoba
180 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.991 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.288 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Esztergom, Bányai Kornél utca
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

85 M Ft
4 szoba
95 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

61.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

40 M Ft
6 szoba
110 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

64.9 M Ft
3 szoba
124 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.758 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

99.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

74 M Ft
6 szoba
200 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Esztergom