Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Erdőkertes

+ 11 kép 1/14
81 900 000 Ft81.9 M Ft 998 780 Ft/m2
3 szoba
82 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 992 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998830
Gyügyei Tamásné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Erdőkertes csendes részén hangulatos családi ház eladó!

Erdőkertes csendes, mégis jól megközelíthető részén, aszfaltozott utcában kínálunk megvételre egy 82,5 m²-es családi házat, amely egy 992 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan belterületen található, rendezett környezetben, kiváló választás családi otthonnak vagy akár vállalkozás működtetésére.

Átgondolt belső elrendezés:
– 2 világos, tágas szoba
– 1 félszoba
– étkezős konyha
– előszoba
– kamra
– tároló
– fürdőszoba
– különálló WC

A házhoz egy 21 m²-es terasz kapcsolódik, amely igény szerint beépíthető. Emellett a tetőtér is alkalmas beépítésre, így az ingatlan tovább bővíthető.

A ház teljes egészében alápincézett. A fűthető pincében felszerelt, ipari árammal ellátott műhely található, amely ideális lehet vállalkozási tevékenységhez, barkácsoláshoz vagy tároláshoz.

Műszaki állapot és felszereltség:
– 10 éve felújított tető Bramac cserépfedéssel
– 5 éve korszerűsített cirkó gázkazán
– műanyag nyílászárók redőnnyel
– biztonsági bejárati ajtó
– réz elektromos hálózat
– megújított csatornarendszer
– felújított fűtési rendszer

A telken további hasznos kiegészítők találhatók: fedett tyúkól, kialakított komposztáló, valamint felújított kerti illemhely.

A vételár tartalmazza a házban és a pincében található berendezések egy részét is, többek között konyhabútort, hűtőszekrényt, mélyhűtőt, mosogatógépet és egyéb bútorokat.

Környék és infrastruktúra:
– óvoda, bölcsőde, iskola a közelben
– orvosi rendelő és gyógyszertár könnyen elérhető
– bevásárlási lehetőségek (pl. SPAR kb. 300 m)
– nyugodt, kertvárosias környezet
– Budapest gyorsan megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel
– M3-as autópálya közelsége, jó közlekedési kapcsolatok
– folyamatosan fejlődő agglomerációs települési infrastruktúra

Az ingatlan per- és tehermentes. A ház ideális választás családok, valamint vállalkozásban gondolkodók számára is.

Független, ingyenes hitelügyintézéssel is segítem az érdeklődőket.
Hívjon a nap bármely időszakában!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Gyügyei Ágnes +36302424600 e-mail:agnes.gyugyei@dh.hu

Referencia szám: HZ094486

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
999 e Ft
684 e Ft -46%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
81.9 M Ft m Ft
47.2 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes

Eladó családi házak a környékről

Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

65.5 M Ft
2 szoba
91 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

48 M Ft
3 szoba
70 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

104.9 M Ft
5 szoba
126 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
155 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

140 M Ft
4 szoba
114 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház