NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Erdőkertes, Kossuth Lajos utca

+ 17 kép 1/20
179 500 000 Ft179.5 M Ft 560 938 Ft/m2
4 szoba
320 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 5080 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814705
Boross Mónika Ágota
Duna House Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Erdőkertesen eladó egy kivételes adottságú, 3 szintes családi házzal rendelkező, 5000 m²-es birtok óriási lehetőségekkel!

Erdőkertes csendes, nyugodt, örök panorámás részén eladó egy tágas, háromszintes családi ház, valamint a hozzá tartozó, a környéken ritkaságnak számító 5000 m²-es belterületi telek, amely számtalan hasznosítási lehetőséget kínál.

A főépület egy modern kialakítású, háromszintes családi ház, amely méretéből és elrendezéséből adódóan akár több generáció együttélésére vagy vállalkozási célokra is ideális.

Az alsó szinten több állásos, fűthető, nagyméretű garázs található, valamint fitness terem, mosókonyha, külön zuhanyzó és egy további helyiség, amely akár wellness részleggé is kialakítható.

A földszinten egy rendkívül tágas, világos nappali kapott helyet, kényelmes konyhával és spájzzal, valamint egy zuhanykabinos fürdőszobával. Az elrendezés átgondolt és jól élhető.

Az emeleten három külön nyíló hálószoba, gardróbszoba, egy sarokkádas fürdőszoba, két külön toalett és egy erkély található, ahonnan csodálatos panoráma nyílik.

A ház extrái közé tartozik a saválló korláttal kialakított lépcső, a szennyesledobó rendszer, a kondenzációs gázkazán, a padlófűtés és radiátoros hőleadás, a hűtő-fűtő klíma, valamint a kandalló.

Fontos információ, hogy az épület külső befejezése még nem történt meg, így a szigetelés és vakolás az új tulajdonosra vár. Ez egyben lehetőséget is ad arra, hogy saját ízlésére formálja. Az eredeti tervek szerint a régi házzal összekötésre került volna, de ez nem kötelező.

A telken található egy kb. 132 m²-es, földszintes ház is, amely teljes felújítást igényel, vagy igény szerint bontandó.

A 5000 m²-es telek 50 méter széles és 100 méter hosszú, így kiválóan alkalmas több generáció együttélésére, vállalkozási tevékenységre, állattartásra vagy ingatlanfejlesztésre.

A melléképületek komoly üzleti potenciált rejtenek. Található itt egy 10x6 méteres, szendvicspanelből készült műhely szerelőaknával, mosdóval és toalettel, továbbá több nagyméretű gazdasági épület, valamint egy három ló tartására alkalmas istálló fedett beállóval.

A telek mérete lehetővé teszi akár több különálló építési telek kialakítását is. Igény szerint leválasztható több, körülbelül 700 m²-es telek, amelyek megfelelnek a helyi építési szabályzatnak, így komoly befektetési lehetőséget jelent.

Az ingatlan csendes, forgalomtól mentes környezetben található, megközelítése magánúton történik. Az áram már bevezetésre került földkábelen, a többi közmű az utcában elérhető.

Erdőkertes a budapesti agglomeráció egyik kedvelt települése, ahonnan autóval 30-40 perc alatt elérhető a főváros, az M3-as autópálya és a 3-as főút könnyen megközelíthető. A településen vasútállomás is található, így tömegközlekedéssel is kényelmesen bejárható Budapest. A közelben óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek és orvosi ellátás is rendelkezésre áll.

Ez az ingatlan valóban ritka lehetőség, ahol a méret, a ház adottságai és a sokoldalú hasznosíthatóság egyszerre van jelen.

Érdemes személyesen megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Erdőkertesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Erdőkertes m² ár
561 e Ft
877 e Ft 36%
Ennek az ára
Erdőkertes átlagár
179.5 M Ft m Ft
123.4 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Erdőkertes, Kossuth Lajos utca

Eladó családi házak a környékről

Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

115 M Ft
3 + 2 szoba
125 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

325 M Ft
5 szoba
282 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Erdőkertes, Lugosi utca
Eladó családi ház

Erdőkertes

54.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

105 M Ft
3 + 2 szoba
117 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

149.9 M Ft
6 szoba
300 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

124 M Ft
5 szoba
165 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

129 M Ft
4 + 2 szoba
336 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

155 M Ft
4 szoba
155 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Nagykáta