Oasis Residence

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
129 990 000 Ft129.99 M Ft 1 238 000 Ft/m2
3 szoba
105 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 847 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Zinchenko Gajana
BXI Ingatlanközvetítő Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Érden, Pest vármegye szívében, ahol a csendes, nyugodt környezet és a kiváló ellátottság találkozik.
Az ingatlan, amelyet bemutatunk Önnek, egy használt, de átlagos állapotú ház, amely tökéletes választás lehet családoknak vagy befektetőknek egyaránt. Az ingatlan alapterülete 105 négyzetméter, míg a telek mérete 847 négyzetméter, így bőséges teret biztosít a kényelmes élethez.
A házban három tágas szoba található, amelyek ideálisak a családi élethez, vagy akár munkaterület kialakításához is. A nappali világos és barátságos, ahol a családi összejövetelek vagy baráti találkozók kellemesen eltölthetők. Az ingatlan egy fürdőszobával rendelkezik, amely funkcionálisan van kialakítva, így a mindennapi használat során maximális kényelmet nyújt. A garázsban két autó kényelmesen elfér, így a parkolás soha nem jelenthet problémát.
A közel 50m2 pince nagyon jó lehetőségeket kínál.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen az ingatlan közelében megtalálhatóak a legfontosabb szolgáltatások, mint például boltok, iskolák és egészségügyi intézmények. A csendes utcák és a környék biztonságos légköre ideális választássá teszik ezt a helyet családok számára. A közlekedési lehetőségek is kedvezőek, hiszen a város tömegközlekedési hálózata jól kiépített, így könnyedén elérheti Budapest belvárosát vagy a környező településeket. Az autóval közlekedők számára a közeli főutak gyors és kényelmes elérhetőséget biztosítanak. Ez a tehermentes ingatlan nemcsak egy otthont, hanem egy életstílust is kínál. A felkapott környék vonzereje és a csendes utcák együttesen teszik ezt a helyet különlegessé. Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy egy olyan ingatlan boldog tulajdonosa legyen, amely minden igényt kielégít, és amely a jövőbeni értékállóság szempontjából is kedvező választás. Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, kérem, ne habozzon megkeresni. Szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni az álmai otthonát vagy befektetését!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van. Amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetést frissítjük.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1238 e Ft
932 e Ft -33%
Ennek az ára
Érd átlagár
129.99 M Ft m Ft
96.9 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba