City Pearl

Eladó családi ház
Érd

+ 3 kép 1/6
54 000 000 Ft54 M Ft 794 118 Ft/m2
3 szoba
68 m²

Részletes adatok

Állapot:
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: 4138_938
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 240
Farkas László
Otthon&City

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Leírás
MÉLYEN ÁR ALATT ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ ÉRDEN,NYÁRI BEKÖLTÖZÉSSEL!!

Érden természetvédelmi terület mellett, eladó egy 68 nm-es 3 szobás, hatalmas terasszal rendelkező, új építésű ikerház, nyári beköltözéssel, 600 nm-es telekkel.
Az ingatlan csak készpénzért eladó.

Ugyanitt további elérhető ingatlanok:

ikerház: 56 millió, 68 nm, 600 nm telek, (csak kp.)
családi ház: 110 millió, 140 nm, 900 nm telek, ( kedvezményes hitel igénybevehető)

- műszaki tartalom:
főfal: 30 cm tégla, 15 cm dryvit szigetelés, műanyag nyílászárók, fűtés: padlófűtés- hőszivattyú,
fafödém, betoncserép, közművek: víz, villany, 8 m3-es emésztő.

- infrastruktúra: a környéken iskola, óvoda, Interspar, benzinkút,stb.

-közlekedés:
az M7 autóval 4-5 perc, helyi buszjárat 10-15 perc gyalog.

Ingyenes hitel tanácsadással, kedvezményes jogi képviselettel lehetünk segítségére.
Energetikai szakvéleményre van szüksége? Jó helyre fordult.
Megtetszett az ingatlan, de sajátját még nem adta el? Levesszük a gond nagy részét a válláról, segítséget nyújtunk az eladásban is. Bízza ránk az értékesítését!
Kérésre ingyenes értékbecslést is végzünk az ingatlanán,hívjon minket bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 27. Utoljára módosítva: 2026. 03. 29.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
794 e Ft
932 e Ft 15%
Ennek az ára
Érd átlagár
54 M Ft m Ft
96.9 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

189.7 M Ft
5 szoba
204 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²
Vid
Eladó családi ház

Vid

27 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonudvari