Seven Pearl

Eladó családi ház
Érd

+ 14 kép 1/17
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 202 778 Ft/m2
3 szoba
108 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 847 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 968
zambo. real estate
Zámbó Árpád

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

»»» ENGLISH VERSION BELOW«««

ÉRDEN, 847 M²-ES TELKEN ELADÓ FELÚJÍTANDÓ CSALÁDI HÁZ DUPLA GARÁZZSAL ÉS HATALMAS PINCÉVEL

Érd csendes, kertvárosias részén, a Bádogos utcában eladó egy 847 m²-es telken álló, önálló családi ház, amely kiváló lehetőség lehet azok számára, akik saját igényeik szerint szeretnének kialakítani egy tágas otthont.

Az ingatlan lakótere 108 m², ehhez kapcsolódik egy 44 m²-es dupla garázs, valamint egy 44 m²-es pince, így az összes hasznos alapterület összesen 196 m². A ház jelenlegi állapota felújítandó, ugyanakkor a méretei, elrendezése és a hozzá tartozó kiegészítő terek miatt komoly értéket képvisel.

A belső terek világosak, a nappali-étkező-konyha része tágas, jól alakítható, a nagy ablakfelületeknek köszönhetően természetes fénnyel jól ellátott. A házhoz fedett terasz is kapcsolódik, amely kellemes átmenetet képez a belső terek és a kert között. A fűtésről gázkazán gondoskodik, radiátoros hőleadással.

Az ingatlan egyik nagy előnye a különösen jól használható mellékterekben rejlik: a 44 m²-es dupla garázs kényelmes parkolást és tárolást biztosít, míg a 44 m²-es pince akár tárolásra, hobbitérnek, műhelynek vagy egyéb funkcióra is alkalmas lehet.

A 847 m²-es telek megfelelő méretű ahhoz, hogy a leendő tulajdonos kertet, pihenőrészt vagy akár további kinti funkciókat alakítson ki rajta. Az ingatlan azoknak lehet ideális választás, akik nem riadnak vissza a korszerűsítéstől, és egy jó adottságokkal rendelkező házat keresnek Érden.

Helyiségek:
30 m2 szoba
24 m2 szoba
17 m2 szoba
14 m2 konyha
8 m2 fürdőszoba
6 m2 előtér
4 m2 közlekedő
3 m2 kamra
2 m2 wc

108 m2 a lakóhelyiségek alapterülete összesen.

A lakást előre egyeztetett időpontban, akár hétvégén is meg lehet tekinteni.

Az alaprajz tájékoztató jellegű.

»»» ENGLISH VERSION «««

DETACHED HOUSE FOR SALE IN ÉRD WITH GREAT POTENTIAL – 847 SQM PLOT, DOUBLE GARAGE, LARGE BASEMENT

In a quiet residential area of Érd, on Bádogos Street, a detached family house is offered for sale on an 847 sqm plot. This property can be an excellent choice for buyers who are looking for a spacious home with renovation potential and would like to shape it according to their own needs.

The living area of the house is 108 sqm. In addition, the property includes a 44 sqm double garage and a 44 sqm basement, providing a total usable area of 196 sqm. The house is in need of renovation, but its size, layout and valuable additional spaces offer strong potential.

The interior spaces are bright, and the living-dining-kitchen area is spacious and easy to redesign. Large windows provide plenty of natural light. The house also has a covered terrace, creating a pleasant connection between the indoor spaces and the garden. Heating is provided by a gas boiler with radiators.

One of the main advantages of the property is the highly useful additional space. The 44 sqm double garage offers comfortable parking and storage, while the 44 sqm basement can be used for storage, as a hobby room, workshop, or for other practical purposes.

The 847 sqm plot provides enough space for a garden, outdoor seating area, or other outdoor functions according to the future owner’s plans. This property may be an ideal choice for buyers who are open to renovation and are looking for a house with good fundamentals in Érd.

Room sizes:
30 sqm living room
24 sqm bedroom
17 sqm bedroom
14 sqm kitchen
8 sqm bathroom
6 sqm entrance hall
4 sqm hallway
3 sqm pantry
2 sqm toilet

The total floor area of the living spaces is 108 sqm.

The property can be viewed by prior appointment, including on weekends.

The floor plan is for information purposes only.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1203 e Ft
937 e Ft -28%
Ennek az ára
Érd átlagár
129.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
5 szoba
160 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba