NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
210 000 000 Ft210 M Ft 525 000 Ft/m2
4 szoba
400 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Telekméret: 1618 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Keszthelyi László
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek !

Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy kb. 400 nm-es, egyedi megjelenésű, reprezentatív családi házat, amely tökéletes választás nagycsaládosoknak vagy akár többgenerációs együttélésre is.
Az ingatlan főbb jellemzői:
impozáns, nagypolgári hangulatú nappali galériával, díszített mennyezetek,
tágas étkező és elegáns közösségi terek, nagy belmagasság, világos, napfényes helyiségek,
több hálószoba, kényelmes életterek, igényes burkolatok, klasszikus stílus,
kiváló alap egy luxus otthon vagy reprezentatív rezidencia kialakításához!
Elhelyezkedés:
Érd központjához közel, kiváló infrastruktúra
üzletek, iskola, óvoda, tömegközlekedés könnyen elérhető
gyors kapcsolat Budapest irányába.

Az ingatlan különleges atmoszférájával, méretével és elhelyezkedésével ritka lehetőség a piacon. Ideális választás azok számára, akik nem egy átlagos házat, hanem életstílust keresnek.

intézéséhez. Referenciaszám: M322345

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
525 e Ft
997 e Ft 47%
Ennek az ára
Érd átlagár
210 M Ft m Ft
149.2 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²