Astora Márvány8

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
88 800 000 Ft88.8 M Ft 822 222 Ft/m2
4 szoba
108 m²
építés éve:1978

Részletes adatok

Telekméret: 886 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998210
Pongrácz Csilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház.
A ház 108 nm.-es, amely 2020.ban számtalan korszerűsítésen esett át / villany, klíma, terasz, kerítés/, teljesen körbejárható.
2007.-től rendelkezésre áll az építkezésről a dokumentáció, illetve minden helyiség a térképszelvényen szerepel.
Fűtés gázcirkó, illetve klímával is lehet szabályozni a helyiség hőmérséletét.
Az ingatlan 886 nm.-es  sarok telken helyezkedik el, mindkét oldalon elektromos kapun keresztül, van autóval beállási lehetőség, illetve a garázsban egy autó kényelmesen elfér.
A kerítés beton kerítés elemekből áll, ami kb. 3 éves.
A telek gyönyörűen gondozott parkosított, amely a tulajdonosok izlését nevesíti.
Buszmmegálló pár méterre a háztól, a vasútállomás, kb. sétával negyedóra, az M7- autópályafelhajtó 1 perc,  üzeletek pár perc alatt gyalogosan elérhetőek.
Kérem hívjon, hogy ne maradjon le e kiváló lehetőségről.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
822 e Ft
997 e Ft 18%
Ennek az ára
Érd átlagár
88.8 M Ft m Ft
149.2 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba
380 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
5 szoba
160 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház