Oasis Residence

Eladó családi ház
Érd

+ 10 kép 1/13
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 206 034 Ft/m2
3 szoba
116 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 805 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó napfényes családi ház Érdligeten 116 m², 805 m²-es telken

Ár: 140 500 000 Ft

Érdliget csendes, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy 116 m²-es, téglaépítésű családi házat, 805 m²-es, gondozott telekkel. Az ingatlan kiváló műszaki állapotban van, számos korszerűsítéssel!

Ház jellemzői:

Téglaépítésű, 20 cm homlokzati szigetelés + szigetelt lábazat

Betonfödém, a födém szigetelés megrendelve

Tető: tartós cserepeslemez

Új villanyóra, 3x20 Amper, H tarifa

Hűtő-fűtő klíma, fürdőszobai falimelegítő

Vegyestüzelésű kazán

Konyhabútor és az előszobabútor a vételárban

Telek és külső adottságok:

805 m²-es napfényes kert

Térkövezett beálló egészen a garázsig

37 m2-es garázs ipari árammal és szerelőaknával, 16 m2-es pince

Szaletli, termő gyümölcsfák, ásott kút

Az ingatlan ideális választás lehet családosoknak, de azok számára is, akik egy jól felszerelt, stabil szerkezetű, energiahatékony otthont keresnek.

Ne maradjon le róla jöjjön el, nézze meg, szeressen bele!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ067203

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1206 e Ft
937 e Ft -29%
Ennek az ára
Érd átlagár
139.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton