Avico Greentop

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 400 000 Ft/m2
3 szoba
300 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 575 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Modori Sándorné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Érd Vincelléren eladóvá vált 575 nm-es telken egy 3 szintes 300 nm-es kiváló állapotban lévő tégla építésű ház.
A tetőtér szerkezetileg beépítve ( a szaniterek felhelyezéséhez minden rendelkezésre áll),
A pince részen berendezett műhely, az udvaron 1 fedett garázs és 1 épített garázs van. Igényesen, saját részre épített ingatlan, a kert rendezett, karbantartott.
Ide csak költözni kell!

A közelben iskola,óvoda,be vásárlási lehetőség,a buszmegálló pár perc sétával elérhető.

Megnézi és beleszeret-hívjon bizalommal akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
400 e Ft
932 e Ft 57%
Ennek az ára
Érd átlagár
120 M Ft m Ft
96.9 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149 M Ft
1 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft