Astora Art House

Eladó családi ház
Ercsi

+ 17 kép 1/20
94 990 000 Ft94.99 M Ft 96 241 Ft/m2
5 szoba
987 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Telekméret: 987 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sebestyén-Teleki Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ercsi BELVÁROSÁNAK A SZÍVÉBEN, annak egyik LEGSZEBB és LEGCSENDESEBB utcájában eladó ez a KÉTSZINTES családi ház, 4-6 szobával.
Ez egy EGYEDI és KÜLÖNLEGES LEHETŐSÉG EXTRÁKKAL, ami egy IGAZI RITKASÁG A PIACON.

A 987m2-es telken elhelyezkedő ház nemcsak tágas terekkel rendelkezik és korszerű, hanem számos olyan pluszt kínál, amely kiemeli a hasonló kínálatból.

- hangulatos szaletli a kerti kikapcsolódáshoz és sütögetéshez
- egy óriási borospince és egy kisebb pince
- fedett terasz a kényelmes, időjárástól független használathoz
- önálló garázshelyiség
- különálló tároló
- 1/1 tulajdonban, tehermentes, azonnal költözhető
- 10cm szigetelés, új villanyvezetékek rézből, cirkó gázfűtés
- lakóterület földszint 91m2 és emelet 68m2, garázzsal és tárolóval és fedett terasszal 160m2, minden mással együtt (pincék, szaletli stb.) 284m2
- telek 987m2
- összesen 4-6 szoba (GARDRÓB SZOBA LEHETŐSÉGGEL)
- konyhabútor kiválasztható, ami nem tartalma a vételárnak

A ház teljes felújításon esett át 2026-ban , így új tulajdonosa egy esztétikailag és műszakilag is megújított otthonba költözhet. Lakberendezési ötletek a látványterveken láthatóak.

Ideális választás mindazok számára, akik nemcsak egy házat, hanem egy sokoldalúan kihasználható, értékálló ingatlant keresnek - legyen szó családi otthonról, vendéglátásról vagy akár borászati célokról. A KIS HÁZ lehet ÜZLET, MŰHELY vagy akár egy szárnyatbontó fiatal vagy egy egyedülálló az unokákra vigyázó nagyszülő otthona.

Infrastruktúra: mivel a belváros szívében vagyunk, így minden oktatóintézet, bevásárló lehetőség, önkormányzat, és sok minden más néhány perc sétára megtalálható. Ercsi híres péksége, cukrászdája, Duna-parti étterme is a közelben vannak. Vasútállomás busszal elérhető, autóval Budapest mindössze fél órán belül elérhető.

Ne maradjon le erről az egyedi lehetőségről!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Ercsiben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ercsi m² ár
96 e Ft
521 e Ft 82%
Ennek az ára
Ercsi átlagár
94.99 M Ft m Ft
93.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ercsi

Eladó családi házak a környékről

Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

105 M Ft
6 szoba
350 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

38 M Ft
7 szoba
176 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

30.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

143 M Ft
7 + 1 szoba
170 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

78.9 M Ft
6 szoba
151 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

24.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

219 M Ft
5 szoba
160 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

219 M Ft
5 szoba
160 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

137 M Ft
4 szoba
145 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Ercsi
Eladó családi ház

Ercsi

37.99 M Ft
3 szoba
69 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz