Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Ercsiben a Duna part közelében egy igazi gyöngyszem várja új tulajdonosát: egy 45 négyzetméteres, gyönyörű panorámás családi ház, amely egy csendes zsákutcában helyezkedik el. Az ingatlan nemcsak a természet közelségével, hanem a friss felújításokkal is csábítja az érdeklődőket.
Az épület B30-as téglából készült, ami garantálja a tartósságot és a stabilitást. Az elmúlt hónapokban a ház teljes körű felújításon esett át, így az új lakókat már nem terheli felújítás. A 80 literes bojler beszerelése, a fűtőpanelek felhelyezése és a szaniterek beszerelése a jelenlegi tulajdonos feladata. Ezek a munkálatok azonban már a vételár részét képezik, így az új tulajdonosnak nem kell további költségekkel számolnia.
A ház fűtéséről a nappaliban egy 3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma gondoskodik, míg a szobákban elektromos fűtőpanelek, a fürdőszobában pedig elektromos törölközőszárítós radiátor biztosítja a kellemes hőmérsékletet. A tetőszerkezet is megújult: a lécezés teljesen új, párazáró fóliával és 10 cm kőzetgyapot szigeteléssel ellátott, a héjazat pedig új lemezcserepet kapott.
A házban teljesen új villanyhálózat található, 32 amperes kapacitással, ami a modern igényeket is kielégíti. A meleg vizet a már említett 80 literes villanybojler szolgáltatja majd. A külső szigetelés 10 cm EPS, a belső falakon pedig gipszkartonnal fedett, ahol közte plusz 10 cm kőzetgyapot szigetelés található, így a ház energiahatékonysága is kiváló.
A szobák parkettával burkoltak, míg a többi helyiség járólappal van ellátva. Az ablakok műanyag, hőszigetelt kivitelűek, ami tovább növeli a ház komfortját és energiahatékonyságát.
Ez a remek helyen található ingatlan igazi nyugalom szigete, ötvözve a dunai panorámával. Azok számára, akik egy remek ingatlanra vágynak, ez az otthon tökéletes választás lehet. A felújítással már nem kell foglalkoznia, így Ön teljes mértékben élvezheti a ház nyújtotta kényelmet és a környék nyugalmát.
Ha szeretné megtekinteni ezt a különleges ingatlant, ne habozzon, vegye fel velem a kapcsolatot, és találja meg álmai otthonát egy remek áron!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2025. 09. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Ercsi