Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Enese

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
55 490 000 Ft55.49 M Ft 533 558 Ft/m2
3 + 1 szoba
104 m²
építés éve:1957

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1025 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Tamásiné Hujber Margit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Enesén családi ház eladó!

Enese kedvelt, központi részén eladó ez a 104 m2- es, 3 + 1 félszobás lakóház. A tégla építésű ingatlan korszerűsítését két éve elkezdte a tulajdonos. Ekkor új, műanyag külső nyílászárókat építettek be és a villamos hálózatot is teljesen felújították. A szobák szintén új, laminált lapos burkolatot kaptak. A gázkazánt is új berendezésre cserélték, ami még garanciális. Ez biztosítja a ház meleg víz ellátását és fűtését is, radiátoros hőleadással. A konyhai rész alatt található egy 48 m2 - es száraz, külső bejárattal rendelkező borospince. A ház mögött van egy jó állapotú garázs is.
Ez a lakóház CSOK és Otthon Start Program keretein belül is hitelezhető. Teljes körű támogatást nyújtunk az ingatlan megvásárlásához, az esetlegesen szükséges hitelfelvétellel kapcsolatban. A szerződéskötés lebonyolításhoz igény esetén stabil ügyvédi hátteret biztosítunk.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Megtalálta álmai ingatlanát, de nem áll rendelkezésére a teljes vételár? Forduljon hozzám bizalommal ingatlanközvetítés és hitelmegoldások egy helyen, az OTP Bank szakmai hátterével! INGYENESEN ELŐSZŰRÉS! Gyorsított ügyintézéssel, személyesen, vagy akár telefonon keresztül, de igény esetén ügyfeleink otthonában, és banki nyitva tartáson túl is. További információért hívjon a megadott telefonszámon. Tel:70/393-4979

Referencia szám: M327884-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Enesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Enese m² ár
534 e Ft
638 e Ft 16%
Ennek az ára
Enese átlagár
55.49 M Ft m Ft
60.3 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Enese

Eladó ingatlanok a környékről

Pásztori
Eladó családi ház

Pásztori

32.5 M Ft
1 szoba
65 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

55.49 M Ft
3 + 1 szoba
104 m²
Écs
Eladó családi ház

Écs

25 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

74.8 M Ft
3 + 2 szoba
140 m²
Győrzámoly
Eladó családi ház

Győrzámoly

215 M Ft
2 szoba
155 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

149.99 M Ft
1 szoba
740 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

55.49 M Ft
3 + 1 szoba
104 m²
Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

365 M Ft
3 + 2 szoba
385 m²
Győrújbarát, Paperdő
Eladó nyaraló

Győrújbarát

85 M Ft
5 szoba
170 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
90 m²
Jobaháza
Eladó családi ház

Jobaháza

28 M Ft
3 szoba
120 m²
Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró

399 M Ft
8 szoba
200 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

67 M Ft
3 szoba
73 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

210 M Ft
3 + 2 szoba
256 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

64.8 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Enese, Petőfi
Eladó családi ház

Enese

95.094 M Ft
4 szoba
117 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj
Eladó családi ház

Badacsonytomaj

285 M Ft
4 szoba
230 m²
Jakabszállás
Eladó családi ház