Seven Pearl

Eladó családi ház
Eger

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 749 500 Ft/m2
4 szoba
200 m²
építés éve:1964

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 906 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 739
Szalay Krisztián
OTP Ingatlanpont Gyöngyös

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában!

Kizárólag OTP Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk egy 200 m2-es, két szintes családi házat, amely kiváló elhelyezkedésének és két külön bejáratú, teljes értékű lakrészének köszönhetően ideális választás lehet két generáció együttélésére, illetve nagycsaládosok számára is.

Az ingatlan korának megfelelően jó elosztású és funkcionálisan átgondolt kialakítású:
a felső szinten három nagy méretű szoba, egy tágas nappali, gépesített konyha, külön kamra, valamint fürdőszoba kapott helyet, míg az alsó szinten két utcafronti szoba, egy fürdőszoba, egy hobbi szoba, jakuzzi és szauna biztosítja a mindennapi kényelmet és a kikapcsolódást. Erről a szintről közvetlen megközelítéssel érhető el a kétállásos garázs, amely praktikus és időjárástól független parkolást tesz lehetővé.

Az ingatlan fűtéséről gázkazán gondoskodik, amely a melegvíz-ellátást is biztosítja, ugyanakkor villanybojler is rendelkezésre áll, így a rendszer többféle igényhez is rugalmasan alkalmazkodik. A garázs felett kialakított, 60 m2-es terasz kiváló helyszíne lehet a pihenésnek, családi összejöveteleknek vagy baráti találkozóknak.

Az udvar rendezett, parkosított, kiépített öntözőrendszerrel ellátott, a korhű, jó állapotú és rendszeresen karbantartott nyílászárók pedig tovább növelik az ingatlan értékét és esztétikai megjelenését.

Az elhelyezkedés kifejezetten előnyös: belvároshoz közeli, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők, a Agria Pláza pedig gyalogosan mindössze 5 perc kényelmes sétára található.

Az ingatlan megvásárlásához teljes körű OTP banki háttér, kedvező finanszírozási lehetőségek és szakszerű hitelügyintézés áll rendelkezésre.
Megtekintéssel kapcsolatban állunk rendelkezésére, forduljon hozzánk bizalommal, és tekintse meg személyesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező családi házat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás családi házak ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
750 e Ft
715 e Ft -5%
Ennek az ára
Eger átlagár
149.9 M Ft m Ft
113.4 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger

Eladó családi házak a környékről

Eger
Eladó családi ház

Eger

440 M Ft
5 szoba
600 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Szarvaskő
Eladó családi ház

Szarvaskő

230 M Ft
5 szoba
424 m²
Karácsond
Eladó családi ház

Karácsond

29.5 M Ft
3 szoba
88 m²
Mátraderecske
Eladó családi ház

Mátraderecske

74 M Ft
4 szoba
200 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

179 M Ft
5 szoba
290 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

250 M Ft
8 szoba
300 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

79 M Ft
5 szoba
148 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

155 M Ft
5 + 1 szoba
260 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

440 M Ft
5 szoba
600 m²
Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

179 M Ft
7 szoba
294 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

119 M Ft
3 szoba
159 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

79 M Ft
6 + 2 szoba
260 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

440 M Ft
5 szoba
600 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

79.999 M Ft
4 szoba
120 m²
Eger, Mátyás király utca
Eladó családi ház

Eger

74.9 M Ft
6 szoba
211 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

95 M Ft
3 + 1 szoba
186 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

62 M Ft
4 szoba
77 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya