Eladó családi ház
Dunaújváros
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Dunaújváros elit környezetében, újtelepen eladó egy 1986-ban épült impozáns, napelemekkel felszerelt, 140 nm területű luxus kategóriába tartozó kétszintes, 2 szobás, 2 fürdőszobás, nagy nappalis, télikertes családi ház. A ház körbekerített, gyönyörűen parkosított és részben térkövezett 353 nm területű saroktelken található. A tágas világos szobák és a nappali parkettával burkoltak, a többi helyiség igényes járólap burkolatú. Az alsó szinten található egy nagy nappali komfortos télikerttel, tágas előszoba, melyből nyílik egy különálló WC és egy tusolóval ellátott nagy fürdőszoba, valamint az étkezővel egybekötött konyha. Az emeleti szinten található két nagyobb méretű szoba, egy pezsgőfürdős káddal ellátott fürdőszoba, külön bejáratú WC, valamint egy kisebb gardrób szoba. Az ablakok rovarhálóval, redőnyökkel felszereltek. A 8 cm vastagságú homlokzati szigeteléssel ellátott ház fűtésről Bosch gáz kombi falikazán alapú központi fűtés és egy elektromos kandalló gondoskodik. A használati meleg vizet is a kazán biztosítja. A házban a kellemes hőérzetet télen - nyáron 3 db fűtő-hűtő légkondicionáló is garantálja. A kert elszeparált részén található egy 8 fő befogadására alkalmas egyedi kivitelezésű, uszoda technikával ellátott fedett jakuzzi medence, amely éjszakai áramra és napkollektorra lett rákötve. Az udvaron egy autó tárolására alkalmas garázs is van, melyhez kapcsolódik egy külső tároló.
Az ingatlan az elhelyezkedéséből adódóan is remek választás, mivel nagyáruházak közelségében található, és az autóbusz megálló is 50 méternyire van. Amennyiben egy igazán különleges környezetben szeretne otthonra lelni családjával egy luxus ingatlanban, vagy ilyen ingatlant keres ügyvédi irodának, könyvelő irodának, orvosi, vagy fogorvosi rendelőnek, akkor ez az ékszerdoboz a legjobb választása lehet. Igény szerint a bútorzat jelentős része is a vételár részét képezi felár nélkül. Az OTP Bankcsoport teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon akár hétvégén is. M303493 Tel:+36302883701
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20.
2 szobás családi házak ára Dunaújvárosban
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunaújváros