Aerogate Homes

Eladó családi ház
Dunaszeg

+ 11 kép 1/14
77 900 000 Ft77.9 M Ft 763 725 Ft/m2
3 szoba
102 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1863 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696998018
Matyiné Bak Orsolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Dunaszeg egyik kedvelt részén egy kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, 1863 m²-es, tágas telken.
A 102 m²-es lakóingatlan ideális választás lehet családoknak, befektetőknek egyaránt.

Az ingatlan 2020-ban teljes körű felújításon esett át, melynek során többek között a teljes villanyhálózat cseréje is megtörtént. A ház műanyag nyílászárókkal felszerelt, a tetőszerkezetet 2021-ben cserélték, valamint 10 cm vastag hőszigeteléssel rendelkezik, amely hozzájárul az energiatakarékos működéshez.

A fűtésről vegyes tüzelésű gázkazán gondoskodik, korszerű radiátorokkal, így a fűtési rendszer hatékony és gazdaságos. A gondozott udvaron több termő gyümölcsfa található, amely kellemes, természetközeli hangulatot biztosít, valamint egy szerelőaknás garázs is rendelkezésre áll, ami különösen előnyös barkácsolók vagy autószerelést kedvelők számára.

A ház helyiségei:
3 kényelmes méretű szoba
konyha
főzőfülke
előtér
fürdőszoba
külön WC

Az ingatlan elrendezése praktikus, jól átgondolt, a tágas telek pedig számos további lehetőséget kínál legyen szó kertészkedésről, pihenésről vagy akár bővítésről.

Amennyiben bármelyik ingatlan felkeltette az érdeklődését a kínálatomból, hívjon bizalommal!
Ügyfeleim részére teljes körű, banksemleges hitelügyintézéssel állunk rendelkezésre, hogy a vásárlás folyamata gyors és zökkenőmentes legyen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Dunaszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaszeg m² ár
764 e Ft
609 e Ft -25%
Ennek az ára
Dunaszeg átlagár
77.9 M Ft m Ft
58.7 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaszeg

Eladó ingatlanok a környékről

Felpéc
Eladó családi ház

Felpéc

59.19 M Ft
4 szoba
80 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

89.816 M Ft
4 szoba
105 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

80 M Ft
3 szoba
105 m²
Rábacsanak
Eladó családi ház

Rábacsanak

30 M Ft
2 szoba
107 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

50.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

110 M Ft
3 szoba
91 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

129 M Ft
7 szoba
165 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

170 M Ft
4 szoba
122 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

149 M Ft
4 szoba
145 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

99 M Ft
4 szoba
1100 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

74.9 M Ft
4 szoba
115 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

102.5 M Ft
4 szoba
98 m²
Fertőrákos
Eladó családi ház

Fertőrákos

179 M Ft
4 szoba
140 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Győr
Eladó garázs

Győr

6.9 M Ft
13 m²
Dunaszeg
Eladó családi ház

Dunaszeg

64 M Ft
5 szoba
90 m²
Jánossomorja
Eladó téglalakás

Jánossomorja

49.058 M Ft
2 szoba
51 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

270 M Ft
3.22 ha
0 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

22.8 M Ft
1 + 1 szoba
65 m²
Győr
Eladó családi ház