River Life

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
130 000 000 Ft130 M Ft 1 181 818 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 627 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814347
Fajta Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk egy 627nm-es telekkel rendelkező 110nm-es összközműves családi házat Dunaharaszti csendes rendezett részén.

Az ingatlan jó elosztású világos terekkel rendelkezik és otthonos lakókörnyezetet biztosít.

A házban több szoba tágas amerikai konyhás nappali fürdőszoba található amelyek praktikus elrendezése megkönnyíti a mindennapi életet.

Az elrenezést az alábbiakban sorolom fel:

-Előtér:7.4nm
-Szoba1:10,4nm
-Szoba2:12.4nm
-Szoba3:18nm
-Amerikai konyhás nappali:48nm
-Fürdő:6nm
-Wc:1,6nm
-Háztartási helyiség:2,3nm
-Kamra:2,3nm
-Garázs:23.4nm

Szerkezete:tégla
Fűtés:gáz kazán,vegyes tűzelésű kazán
Automata kapu, garázskapu

Az udvarban kiépíttett öntözőrendszer van és egy hangulatos szaletli grillezési lehetőséggel található amely ideális a nyugodt kikapcsolódáshoz, családi étkezéselhez, kerti partikhoz.

A környék nyugodt,családbarát,minden fontos szolgáltatás elérhető: óvoda,iskola,boltok és tömegközlekedés a közelben található.

Ha egy kertvárosi otthont keresel Budapesthez közel akkor ez az ingatlan remek lehetőség.

Dunaharaszti egy közel 24000 fős, gazdag történelmi multú, sváb hagyományokkal rendelkező, dinamiusan fejlődő város Pest vármegyében. A település Rácevei-Soroksári-Duna-ág közelében fekszik ami kellemes természeti környezetet biztosít.

Hitelügyintézés, eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

További i nformációért és megtekintésért keress bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1182 e Ft
1036 e Ft -14%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
130 M Ft m Ft
139.5 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

51.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

88.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129 M Ft
9 szoba
400 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

159.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Pécel, Reményik Sándor utca