City Pearl

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 14 kép 1/17
299 000 000 Ft299 M Ft 1 300 000 Ft/m2
5 szoba
230 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 650 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 426
Lázár Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus okosotthon Dunaharasztin
Duna-part néhány lépésre!!!
Tágas terek, modern technológia, alacsony rezsi

Ha olyan otthont keres, amely modern, energiatakarékos és hosszú távon is értékálló, akkor ez az ingatlan ideális választás.
Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén épül ez a 230 nm-es prémium családi ház, amely okosotthon technológiával, hőszivattyús rendszerrel és napelemes energiatermeléssel biztosítja a maximális kényelmet és gazdaságos fenntartást.
A 650 nm-es telken elhelyezkedő ház tágas terekkel és átgondolt elrendezéssel készült.
A nappali és a konyha együtt egy nagy, világos közösségi teret alkot, amely akár 60 nm-re bővíthető, így tökéletes családi és baráti összejövetelekhez.
Az emeleten található:
3 külön hálószoba
2 fürdőszoba
egy külön nappali vagy dolgozó
valamint egy privát szülői lakrész saját gardróbbal és fürdővel
A modern gépészet gondoskodik a kényelemről:
14 kW levegő-víz hőszivattyú
padló- és falfűtés
hővisszanyerős szellőztetés
zónánként szabályozható hőmérséklet
A ház teljes okosotthon rendszerrel működik, így a fűtés, hűtés, árnyékolás és kapu mobiltelefonról vezérelhető.
Energiahatékonyság:
5 kW napelem
10 kW inverter
H tarifa
elektromos autótöltő
A prémium kivitelezést tovább emelik:
7 kamrás nyílászárók
elektromos alumínium redőnyök
választható burkolatok
egyedi konyhabútor
rendezett kert
Ez az otthon ideális családoknak, akik kompromisszumok nélkül szeretnének élni modern környezetben.

Privát megtekintés egyeztetés alapján.

Szívből ajánlom minden olyan érdeklődőnek, akinek fontos a minőség és kényelem feltétlen párosítása, az esztétikus, élhető méretű kert, valamint a városhoz való pár perc alatti közelség, mégis megnyugtató szigetként funkcionáló meghitt családi otthon!

Várom hívását! Amennyiben nem tudom felvenni a telefont, hamarosan visszahívom! Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal!

Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítem kedves Ügyfeleimet, igen kedvező hitelekkel 2025-ben is! Mivel ingatlanirodánk építész és ingatlanfejlesztő irodával párosul, így minden hiteles szakmai segítséget meg tudunk adni, mellyel segíteni tudjuk döntését (könyvelő, ügyvéd, energetikai tanúsítvány, kivitelezők, szakértői vélemények....)!

Ha a vásárláshoz el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítek. Az Ingatlancorner kft. igen alacsony közvetítői díjjal, a legmagasabb színvonalon képviseli az Ön érdekeit.

Ellenőrzött prémium partnerként várom megtisztelő bizalmát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1300 e Ft
764 e Ft -70%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
299 M Ft m Ft
150.6 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

69.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
75 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
95 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129 M Ft
9 szoba
400 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

125 M Ft
6 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele