River Life

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
239 000 000 Ft239 M Ft 2 414 141 Ft/m2
3 + 1 szoba
99 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1023 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 984
Deáki Ronald
Erdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ez az otthon több mint egy ingatlan: egy tudatosan megtervezett élettér, ahol a természet nyugalma, a víz jelenléte és a modern technológia összefonódása egy harmonikus, inspiráló környezetet hoz létre.

Ez a 2024-ben épült, nettó 99 m2-es, önálló családi tégla ház Dunaharaszti csendes, mégis kiválóan megközelíthető részén található. A gondosan megtervezett belső terek, a legmodernebb műszaki tartalom és a lélegzetelállító kert együttese olyan exkluzív otthon teremtenek, melynek nincs párja a környéken.

A parkosított, óriási 1023 m2-es kert központi eleme a különleges, öntisztító dísztó három csobogó vízeséssel, vízililiomokkal és közel kétszázféle növénnyel. A nagyméretű, LED-világítású medence nyakmasszírozó-vízeséssel és a mellette elhelyezkedő kerti szauna valódi wellness hangulatot teremt.

Az ingatlan modern gépészeti rendszere - hőszivattyús fűtés-hűtés, mennyezeti temperálás és hőszivattyús frisslevegő-szellőztetés - a fenntarthatóságot és az alacsony fenntartási költségeket szolgálja. A nagyteljesítményű, 19.4 kW-os napelemrendszer tovább erősíti a jövőbe mutató energiahatékonyságot.

A ház földszintes kialakítású, ugyanakkor a tetőtér a későbbiekben igény szerint beépíthető, így további élettér is kialakítható.

Helyiségek
• 3 hálószoba
• nappali
• étkező–konyha egy légtérben
• 2 fürdőszoba
• 2 külön WC
• 2 kamra
• előszoba
• közlekedő
• 60 m² terasz
• 36 m² dupla garázs

Extrák
• 15 × 4 méteres LED-világítású, fűthető medence, beépített nyakmasszírozó vízesés
• kerti szauna 10 személyes
• 90 m2-es, különleges, öntisztító kerti-tó, tele színes halakkal, csobogókkal és 200 féle növényzettel
• 19.4 kW napelemrendszer (H tarifa)
• hőszivattyús rendszer
• padlófűtés
• mennyezeti hűtés–fűtés
• hőszivattyús frisslevegő szellőztetés
• 15 cm homlokzati szigetelés

Elhelyezkedés
Kiváló infrastruktúra és gyors közlekedés Budapest irányába:
• HÉV
• buszmegálló
• vasútállomás a közelben

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik a modern technológiát, a természet közelségét és a nyugodt életteret szeretnék egy helyen megtalálni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
2414 e Ft
1094 e Ft -121%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
239 M Ft m Ft
142.4 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

220 M Ft
5 + 2 szoba
240 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

69.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129 M Ft
9 szoba
400 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
75 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

204.999 M Ft
6 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

295 M Ft
7 szoba
294 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház