River Life

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
90 000 000 Ft90 M Ft 947 368 Ft/m2
5 szoba
95 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 412 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Dunaharaszti kedvelt környékén Némedi úthoz közel egy gyönyörű 59,1 nm-es földszintes családi ház 36 nm2-es kis házzal.

Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Dunaharaszti nyugodt, de mégis központi részén, pár lépésre a Némedi úttól.
A kínálatban egy 59,1 négyzetméteres, földszintes családi ház szerepel, amely mellett egy 36 négyzetméteres kis ház is található, tökéletes választás lehet akár két generáció számára is vagy akár bevételi forrásként albérletbe adás céljából.

A főépület modern kialakítása magában foglal egy tágas nappalit, két kényelmes méretű szobát, mely ideális családi életre van tervezve.
A kert igazi gyöngyszem, amelyet gyönyörű virágok, 3X3-as gépesített süllyesztett medence és egy kerti konyha tesz teljessé, így kiváló helyszín a kikapcsolódásra és családi, baráti összejövetelekre.
A telek mérete összesen 412 négyzetméter, amelyen jól felszerelt garázs is található, biztosítva ezzel a kényelmet és a biztonságot.

A kis ház további lehetőségeket kínál, legyen szó akár külön álló albérletről, mely jelentős bevételi forrás lehet az új tulajdonos számára, vagy akár egy hobbihelységről, ahonnan nem kell messzire mennie a kikapcsolódáshoz.
A jó szomszédsági viszonyok garantálják a békés és nyugodt környezetet.

Az ingatlan finanszíroztatásában is tudunk segíteni, bankfüggetlen szakértőink segítségével, mely szolgáltatás díjmentes!

Keressen bizalommal további információért, megtekintés egyeztetéséért!

Ingatlan eladás és vétel teljes körű ügyintézése, megbízható ügyvédi háttér biztosítása, ingyenes ingatlan tanácsadás, teljes körű és gyors bankfüggetlen hitelügyintézés, biztosítás, energetikai tanúsítvány akár hozott ingatlanra is az ország piacvezető ingatlanközvetítő hálózatának támogatásával!

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: HZ094591

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
947 e Ft
762 e Ft -24%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
90 M Ft m Ft
149 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129 M Ft
9 szoba
400 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

88.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

125 M Ft
6 szoba
260 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

51.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

69.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház