Astora Art House

Eladó családi ház
Dömsöd

+ 10 kép 1/13
24 000 000 Ft24 M Ft 328 767 Ft/m2
3 szoba
73 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 513 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Papp Klára
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dömsöd központi részén, kiváló lokációval eladó egy 73 nm-es felújításra váró családi ház.

Az ingatlan egy ideális méretű 513 nm-es telken fekszik, amely számtalan lehetőséget rejt az új tulajdonos számára.

Amit érdemes tudni
- Kívülről már bevakolt
- Belső tér teljes mértékben alakítható, minden rész felújítandó
- Újabb típusú kapu biztosítja a bejutást
- Közművek telken belül találhatóak, jelenleg üzemen kívül (visszakapcsolást igényelnek, ezek költségekkel járnak)
- Tető felújítandó, vagy teljes csere szükséges

Elhelyezkedés : sétatávolságra a központtól és a közkedvelt Duna parttól 50 m-re

Nézd meg személyesen, és használd ki a benne rejlő potenciált!
Minden ajánlatot meghallgatunk.
Amennyiben hitelfelvétel szükséges a vásárláshoz, kollégám díjmentesen segít megtalálni a legmegfelőbb megoldást számodra.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
329 e Ft
544 e Ft 40%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
24 M Ft m Ft
42 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
6 szoba
0 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

25.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

57.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

88 M Ft
3 szoba
148 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

59.99 M Ft
5 szoba
240 m²
Dömsöd, Falu széle
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
11 szoba
288 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton