Metrodom

Eladó családi ház
Dömsöd

72 990 000 Ft72.99 M Ft 675 833 Ft/m2
5 szoba
108 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 780 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Takács Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

B - lakás

Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ, különálló, 108 m2 hasznos alapterületű ház Dömsödön, nappali + 4 szobával.
Dömsöd csendes, mégis könnyen megközelíthető részén kínálunk eladásra modern, energia-hatékony, új építésű házakat, amelyek ideális választás családoknak vagy pároknak, akik kényelmes és fenntartható otthonra vágynak. Modern, egyszintes családi ház 4 szobával + amerikai konyhás nappalival és nagy terasszal!
- Teljes telek: 780 m2, teljesen körbekerített
- Hasznos alapterület: 108 m2
- Terasz: 26,42 m2

Helyiség méretek:
Előtér 5 m2, Közlekedő 8,45 m2, Fürdő 6,80 m2, WC 1,55 m2, Háztartási helyiség 4,18 m2, Kamra 1,76 m2, Tusoló 4,00 m2, Konyha 6,76 m2, Nappali + Étkező 29,63 m2, Szoba 8,4 m2, Szoba 8,54 m2, Szoba 11,56 m2, Szoba 11,56 m2 ... ezen felül fedett terasz 8,56 m2, Nyitott terasz 17,86 m2, Szélfogó belépő 4,84 m2

Jogi és ügyviteli információk
- Teljesen új építésű, tehermentes ingatlan
- Hitelezhető, CSOK, Babaváró igénybe vehető
- Céges kivitelezés, az összes állami támogatás igénybe vehető

Műszaki paraméterek
- Porotherm 30-as tégla falazat + 15 cm külső hőszigetelés
- Cserépfedésű tető
- 30 cm-es kőzetgyapot szigetelés
- Hőszivattyús padlófűtés
- Burkolatok egyedileg választhatók Meleg-burkolat: 3.500 Ft/m2-ig Hidegburkolat: 4.500 Ft/m2-ig

Hasznos információk
- Dupla komfort, kertkapcsolat
- Amerikai konyhás nappali
- Új építésű állapot, korszerű, energiatakarékos megoldások
- Déli tájolás, jól benapozott, kertre néző kilátás
- Saját beálló parkolás a telken
- Jó tömegközlekedési adottságok

Elhelyezkedés: nyugodt környezet, jó közlekedési lehetőségek Budapest irányába is – kiváló választás!

Jöjjön el, nézze meg velem, segítek mindenben Önnek!

A Custom Dream Home teljes körű ügyintézéssel áll eladók és vevők rendelkezésére – ingatlanközvetítés szívvel-lélekkel, az Ön igényeire szabva.

Szolgáltatásaink:
- Ingyenes hiteltanácsadás, CSOK+, Babaváró és lakáshitel-ügyintézés pénzügyi szakértő bevonásával
- Díjmentes ingatlanérték-meghatározás
- Energetikai tanúsítvány készítés
- Ügyvédi és jogi tanácsadás kedvező áron

A megjelenő információk tájékoztató jellegűek.
Az Energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.

Referencia szám: CD29954-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
676 e Ft
501 e Ft -35%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
72.99 M Ft m Ft
69.8 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dömsöd, Tassi út
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

77.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dömsöd, Szőlők útja
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
5 szoba
161 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.7 M Ft
5 szoba
139 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

92.63 M Ft
4 szoba
126 m²
Dömsöd, Falu széle
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
11 szoba
288 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

88 M Ft
3 szoba
148 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
3 szoba
75 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft