Seven Pearl

Eladó családi ház
Diósd

+ 17 kép 1/20
238 000 000 Ft238 M Ft 1 586 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 964 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Grácz Zsolt
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó családi ház leírása

Eladó luxus kategóriás, egyszintes családi ház Diósdon!

Diósd közkedvelt részén, az Árpádház-lakóparkban eladó egy 2024-ben épült, nettó 121.21 m2-es, egyszintes, amerikai konyhás nappalival és 3 hálószobával rendelkező, prémium családi ház, egy hatalmas, 964 m2-es parkosított telken.

Az épület tervezésétől a megvalósításig minden egyes építési folyamat fotókkal és videókkal dokumentált, így a leendő tulajdonos teljes biztonságban érezheti magát a szerkezet és a beépített anyagok minőségét illetően.

Praktikus, tágas elrendezés
A ház elosztása rendkívül átgondolt, a privát hálózónák és a közösségi terek tökéletesen elkülönülnek egymástól. A nettó lakóterület az alábbi helyiségekből tevődik össze:
Amerikai konyhás nappali és étkező: 26,63 m2
Prémium konyha: 16,61 m2
Szülői hálószoba: 15,00 m2
Második hálószoba: 15,00 m2
Dolgozószoba (vagy harmadik hálószoba): 12,67 m2
Luxus fürdőszoba (káddal és zuhanyzóval): 8,88 m2
Zuhanyzó és gépészeti helyiség: 7,20 m2
Külön gardróbhelyiség: 4,44 m2
Közlekedő: 5,06 m2
Előtér / előszoba: 7,70 m2
Kamra: 2,02 m2

Az előkertben 42,60 m2-es fedett, térburkolattal ellátott gépkocsi-beálló található.

Kiemelkedő műszaki tartalom és szigetelés
A ház a legszigorúbb energetikai elvárásoknak megfelelően épült (A+ energetika), garantálva a minimális fenntartási költségeket:
Szerkezet: Vasalt beton sávalap, 30 NF tégla teherhordó falazat, hőhídmentes, szigetelt vasbeton koszorú, 10-es tégla válaszfalak. Szeglemezes tetőszerkezet antracitszürke beton cseréphéjazattal.
Szigetelés: 15 cm-es grafitos Hungarocell homlokzati szigetelőrendszer, 60 cm fújt cellulóz födémszigetelés (kiemelkedő téli-nyári hővédelem!), 12 cm lépésálló aljzatszigetelés és 15 cm XPS lábazati szigetelés.
Nyílászárók: 6 légkamrás, 3 rétegű, hőhídmentesen beépített prémium nyílászárók (kívül modern antracit, belül klasszikus fehér színben).
Árnyékolás: Beépített tokos alumínium redőnyök antracit kerettel és ezüst palásttal. Minden ablakon tokba épített szúnyogháló, a teraszajtókon elegáns pliszé szúnyogháló található.

Gépészet és Komfort
Fűtés/Hűtés: Helyiségenként külön szabályozható és központi távirányítóval is vezérelhető padlófűtés a ház teljes területén, a fürdőszobákban kiegészítő törölközőszárítós radiátorokkal. Beépített klímarendszer gondoskodik a nyári hűtésről.
Szellőzés: Modern hővisszanyerős szellőztető rendszer biztosítja a folyamatos, pollenmentes, friss levegőt az ablakok kinyitása nélkül.
Energia és Víz: 3x25A kiépített áramkapacitás. Gázüzemű kondenzációs kazán biztosítja a fűtést és a melegvizet. BWT központi vízlágyító rendszer védi a gépészetet és a szanitereket.

Prémium felszereltség (A vételár részét képezi!)
Konyha & Étkezés: Egyedi gyártású, dizájn konyhabútor csúcsminőségű AEG gépekkel felszerelve. Beépített Grohe víztisztító rendszer, amelyből közvetlenül a csapból nyerhető hűtött, szénsavas vagy mentes víz.

Fürdőszobák: Minőségi burkolatok, falba épített Grohe és Hansgrohe csaptelepek, elegáns üvegfalú zuhanyzók és egy exkluzív, térben elhelyezett fürdőkád térben álló csapteleppel.

Tárolás: Beépített, egyedi gardróbszekrények.

Okos megoldások: Programozható redőnyök és pergola rendszer (helyiségenként és központilag is vezérelhető).

Kert és Külterület: A privát oázis
Terasz és Pergola: 50 m2-es, nagyméretű, minőségi térkővel burkolt terasz, melyet egy 40 m2-es modern pergola rendszer koronáz meg.
Parkolás: 100 m2-es térkövezett kocsibeálló, valamint a már említett fedett gépkocsi-beálló. Az utcáról való bejutást elektromos alumínium kis- és nagykapu biztosítja, amely videókaputelefonról vezérelhető.
Kert: Teljesen parkosított, gondozott kert automata, esőérzékelős öntözőrendszerrel és telepített robotfűnyíróval. Az esti hangulatról az impozáns kültéri világítás gondoskodik.

Tartósság: Minden beépített kültéri anyag (kerítés, kapuk, pergola) gondozásmentes, szinterezett alumíniumból készült, soha többé nem kell festeni!
Biztonság: Kiváló biztonsági kamerarendszer, valamint mozgás-, törés- és nyitásvédelemmel ellátott, távfelügyeletre bekötött riasztórendszer.

Kiváló közlekedés és infrastruktúra, autóval és tömegközlekedéssel is ideális!

A diósdi Vadrózsa Lakópark egyik legnagyobb előnye, hogy a természetközeli, nyugodt kertvárosi hangulat mellett nyújt tökéletes csatlakozást a fővároshoz és a környező agglomerációhoz. Akár autóval jár, akár a tömegközlekedést választja, innen minden irányba gyorsan és zökkenőmentesen eljuthat.

Autós közlekedés:
Gyors autópálya-elérés: Az M0-ás körgyűrű, valamint az M1-es és M7-es autópályák csomópontjai mindössze 5-10 perc alatt elérhetőek, így a főváros és a vidéki nagyvárosok irányába is villámgyors az indulás.

Budapest karnyújtásnyira: A 7-es főúton keresztül Budapest XI. kerülete (Kelenvölgy, Albertfalva) forgalomtól függően 15-20 perc alatt megközelíthető.
Bevásárlás a közelben: A közeli Campona bevásárlóközpont, valamint az M7-es melletti nagy bevásárlóparkok (Auchan, IKEA, Decathlon, Obi) autóval alig 10 perc alatt elérhetőek.

Tömegközlekedés:
Közvetlen buszjáratok Budapest felé: A lakópark közeléből induló Volánbusz-járatokkal (pl. 722, 725, 710-es buszcsalád) közvetlenül és átszállás nélkül elérhető a Kelenföldi pályaudvar (M4-es metró), ami az ország egyik legnagyobb közlekedési csomópontja.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 06. 02.

4 szobás családi házak ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
1587 e Ft
1148 e Ft -38%
Ennek az ára
Diósd átlagár
238 M Ft m Ft
174.7 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

211.9 M Ft
6 szoba
178 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

550 M Ft
6 szoba
393 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

279 M Ft
6 szoba
251 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

219 M Ft
6 szoba
206 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

239 M Ft
1 szoba
300 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

149.9 M Ft
4 szoba
347 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

189.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

235 M Ft
5 szoba
196 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

235 M Ft
5 szoba
196 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióbicske
Eladó családi ház

Tápióbicske

57.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Szigetbecse
Eladó családi ház

Szigetbecse

72.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

54.85 M Ft
3 szoba
120 m²
Mesteri
Eladó családi ház

Mesteri

29.7 M Ft
4 szoba
140 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

170 M Ft
4 szoba
187 m²
Dunaalmás
Eladó téglalakás

Dunaalmás

44.9 M Ft
4 szoba
70 m²
Zsámbok, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Zsámbok

47 M Ft
3 szoba
80 m²
Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116 M Ft
5 szoba
136 m²