Astora Márvány8

Eladó családi ház
Diósd

+ 16 kép 1/19
214 900 000 Ft214.9 M Ft 1 149 198 Ft/m2
4 szoba
187 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 670 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 582
Otthon Plusz Ingatlaniroda
Otthon Plusz Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hivatkozzon erre, kód: 3810N

HATALMAS ÁRZUHANÁS! MOST KÖZEL 15 MILLIÓS ÁRKEDVEZMÉNY!

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!

ŐSFENYVES KÖRNYEZET, PRIVÁT SZFÉRA, GYÖNYÖRŰ-PARKOSÍTOTT KERT, EGYEDI MEGJELENÉS, HATALMAS TERASZ, SZÁMOS EXTRA, SZÜLŐI OÁZIS!

Diósdligeten csendes, aszfaltozott mellékutcában madárcsicsergős, ősfenyves környezetben 670m2-es örökzöldekkel teli telken eladó egy EGYEDI MEGJELENÉSŰ, folyamatosan karbantartott, szinteltolásos, nappali + 3 szobás, 2 fürdőszobás összesen 187m2-es (teraszok felével), 2 gk-s fedett beállóval, PRIVÁT SZFÉRÁKKAL és SZÜLŐI OÁZISSAL rendelkező TEHERMENTES, önálló családi ház számos extrával!

Az ingatlan "szintenkénti" felosztása a következőképpen alakul:

Földszint (97.5m2 + fedett beálló + teraszok): konyha-étkező (22.77m2), nappali (32.45m2), szoba (17.89m2), fürdőszoba (5.62m2), mosókonyha-kazán (13.54m2), tároló (5.23m2) + 2gk-s fedett beálló (39.6m2) + teraszok (23.52m2 és 7.52m2 +....m2).

Emelet (49.47m2 + terasz): előtér (8.09m2), 2 szoba (12.63m2 és 17.92m2), gardrób (3.48m2), fürdőszoba (6.09m2), wc (1.26m2) + terasz (9.58m2).

Rövid szerkezeti leírás: Az ingatlan 2011-ben épült. Csömöszölt, beton sávalap. Porotherm 38-as tégla fő falak + 8cm dryvit szigetelés. Szerelt válaszfalak 12.5cm vastagságban és 2x2 rétegű gipszkarton borítással (vizes helyiségekben impregnált kivitelben). Keményfa keretes, kettős hőszigetelő üvegezéssel ellátott külső nyílászárók. Tetőszerkezetben 15cm szigetelés. Monolit vasbeton födémszerkezet. Lemez fedésű tető.

Fűtés és meleg víz ellátás: Az ingatlan fűtése turbós-kombi gázcirkó kazánról üzemel, a szobákban és a nappaliban radiátoros hőleadókkal, míg a többi helyiségben padlófűtéssel. Alternatív fűtésként a nappaliban található egy kandalló is, illetve 3 db. hűtő-fűtő klíma került felszerelésre a házban. A meleg víz ellátás szintén a cirkóról üzemel.

A vételár tartalmaz egy ÚJ KONDENZÁCIÓS GÁZCIRKÓT!

Parkolás: 2 gépkocsi számára alkalmas fedett beállóban lehetséges + fedetlen-felszíni beálló áll rendelkezésre.

A telek nagyon szépen karbantartott, parkosított, magnóliával, fügével, örökzöldekkel ültetve, valamint egy részén bioföldes veteményes került kialakításra. A kertben található egy 7m2-es tároló épület is.

EXTRÁK: 3 db. hűtő-fűtő klíma, kandalló, esővíz gyűjtő, előszobában beépített gardrób, beépített-gépesített konyhabútor (mosogatógép, sütő, indukciós főzőlap) gránit pulttal, járdán hangulatvilágítás, elektromos kapuk, kaputelefon, egyedi belső kialakítások.

Megközelíthetőség és infrastruktúra jó! A busz 725-ös és 727-es járatának megállója 10 perc sétatávolságra található. Óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek szintén a közelben!

További hasolnó ingatlanok találhatók még a kínálatunkban, melyekért keressen bizalommal!

A hirdetésben szereplő adatok, információk, képek, alaprajzok stb... tájékoztató jellegűek! Irodánk az esetleges elírásokért felelősséget nem tud vállalni!

Szüksége van hitelre? SEGÍTÜNK!

Bankfüggetlen hitel tanácsadónk díjmentesen áll az Ön rendelkezésére! Keressen bizalommal!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Érdeklődőket, hogy az ingatlan hirdetésében szereplő telefonszám felhívásával Önök hozzájárulnak személyes adataik (név, telefonszám), a hirdetést feladó -Otthonplusz.hu Kft. - által a bizalmas kezeléshez és nyilvántartáshoz.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
1149 e Ft
1145 e Ft 0%
Ennek az ára
Diósd átlagár
214.9 M Ft m Ft
176.2 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó családi házak a környékről

Diósd
Eladó családi ház

Diósd

279 M Ft
6 szoba
251 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

211.9 M Ft
6 szoba
178 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

295 M Ft
4 szoba
277 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

290 M Ft
6 szoba
388 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

239 M Ft
1 szoba
300 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

235 M Ft
5 szoba
196 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

250 M Ft
5 szoba
404 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

430 M Ft
7 szoba
300 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

250 M Ft
5 szoba
404 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Diósd
Eladó családi ház