Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
ZAVARTALAN NYUGALOM, CSALÁDI OTTHON DIÓSDON !
1, 2, 3, 4 gyerek + a Nagyi ? Mindenki elfér, csak gyertek ! Több generáció lakás-megoldása egy helyen !
Diósd kellemes, kertvárosias részén 547 nm kizárólagos használatban lévő telken áll ez a kitűnő állapotú, nettó 155 nm-es, nappali + 4 hálószobás, garázsos, de a kertben álló +30 nm-es épülettel akár kétgenerációssá is alakítható ikerházfél. Szükség esetén a fűtött garázs átalakításával egy 5. hálószoba is nyerhető , Nagyi pedig önállóan lakhat a kisházban ! A telek és az épületek teljesen külön bejárattal közelíthetőek meg és zavartalanul használhatóak ! Nagyfeszültségű vezeték nincs a környéken !
Az épület 2007-ben épült téglából, hőszigetelt, cserépfedésű és remekül karbantartott. Utoljára két éve kapott vadonatúj konyhabútort, minőségi beépített gépekkel.
A tágas előszobából nyílik egy hatalmas, több mint 40 nm-es amerikai konyhás nappali, melyből még a 18 nm-es teraszra is kiléphetünk. A kellemes hőmérsékletről télen a kandalló, nyáron a klíma gondoskodik (és persze a gáz kondenzációs kazánnal a központifűtés).
A földszinten nagy fürdőszoba, külön WC, kamra és az előszobából is nyíló garázs szolgálja a család kényelmét.
Az emeleten 4 hálószoba és egy zuhanyzós fürdőszoba található. Minden szoba tágas, kényelmes, 18, 16 és 10-10 négyzetméteresek (utóbbi kettőben a méret csak a 190 cm magasság alatti területre vonatkozik, így valójában sokkal nagyobbak ezek a szobák is).
Mennyi szuper dolog van itt !
- Terasz,
- fűtött garázs és fedett 25 nm-es beálló a további autóknak,
- klíma,
- kandalló,
- beépített mikro és sütő, indukciós főzőlap, elszívó, beépített hűtő az új konyhabútorban,
- motoros redőnyök és szúnyoghálók az ablakokon,
- riasztó,
- kaputelefon,
- önálló kisház, mely alkalmas lakhatásra vagy műhelynek és 8 nm-es pincével is rendelkezik.
A telek füvesített, kis kerti sütögető is helyet kapott benne.
Az épület épp elég távol van a főúttól, hogy csendes legyen és épp elég közel hozzá, hogy gyalog is kényelmesen elérhesd a tömegközlekedést !
Amerikai iskola is a közelben, ha erre vágynál és az Interspar is 3 percre van autóval.
Szóval, nem tudsz olyat kitalálni, ami itt ne lenne ?!!
Na jó, medence és teniszpálya nincs, nyertél !
Ennél többet már csak akkor nyerhetsz, ha ideköltözöl a családoddal !
Hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 05. Utoljára módosítva: 2025. 06. 05.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Diósd