Avico Greentop

Eladó családi ház
Deszk

1/2
89 500 000 Ft89.5 M Ft 962 366 Ft/m2
4 szoba
93 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 673 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 932
Roszík András György
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

 
 

 
 

 
 

Home&People 2013-2024

 

Home&People azonosító: #22225

Roszík András György - Vezető referens

+36709329111

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!

 

Deszken,könnyűszerkezetes családi ház eladó !

Főbb paraméterek:

93 m2 lakótér

673 m2  telek

Könnyűszerkezetes ház

3 szoba,amerikai konyhás nappali, tágas fürdőszoba + WC  egyben, háztartási helyiség, fedett autóbeálló, fedett terasz

Műanyag nyílászárók

Fűtés: elektromos kazán, padlófűtés, napelem

 

Irányár:  89 500 000 Ft

 

Home&People azonosító: #22225

Roszík András György - Vezető referens

+36709329111

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista

www.homeandpeople.hu

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Deszken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Deszk m² ár
962 e Ft
869 e Ft -11%
Ennek az ára
Deszk átlagár
89.5 M Ft m Ft
113.2 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Deszk

Eladó családi házak a környékről

Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
172 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

57.999 M Ft
3 szoba
100 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

73.99 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

105 M Ft
4 szoba
97 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

319 M Ft
8 szoba
228 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

119.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

129.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
3 + 1 szoba
173 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

98 M Ft
4 szoba
97 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

92 M Ft
3 + 1 szoba