Avico Greentop

Eladó családi ház
Délegyháza

+ 17 kép 1/20
216 000 000 Ft216 M Ft 943 231 Ft/m2
5 szoba
229 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1204 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kusnyár Timea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Közvetlen tóparti, saját stéggel rendelkező, új építésű luxusház eladó Délegyházán! A gyönyörű panorámájú, nettó 230 m²-es, önálló családi ház egy 1205 m²-es, gyümölcsfákkal beültetett telken fekszik.

Főbb jellemzők:

- Elosztás: Nappali, 4 hálószoba (1 földszinti, 3 tetőtéri), 2 fürdő, gardrób és terasz.
- Műszaki tartalom: 15 cm-es fal-, 40 cm-es födémszigetelés, 3 rétegű ablakok elektromos redőnnyel.
- Gépészet: 12 kW-os hőszivattyús padlófűtés (H-tarifa), klíma és egy kandalló.
- Parkolás: Kétállásos, automata kapuval szerelt garázs és térkövezett beálló.

Tehermentes, saját részre, prémium anyagokból tervezett, egyedülálló adottságú otthon.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

5 szobás családi házak ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
943 e Ft
764 e Ft -23%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
216 M Ft m Ft
179.5 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

165 M Ft
4 szoba
195 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

139 M Ft
5 szoba
120 m²
Délegyháza, Csendes utca 12
Eladó családi ház

Délegyháza

144.77 M Ft
4 + 1 szoba
190 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
190 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

40 M Ft
3 szoba
36 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 2 szoba
194 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

149.9 M Ft
5 szoba
171 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft