Eladó családi ház
Debrecen
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Belváros közeli házrész eladó Debrecenben, az Erzsébet utcán!
Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt!
Eladó egy kb. 41 m²-es házrész garázzsal, Debrecen belvárosának közelében, az Erzsébet utcán, remek közlekedéssel és kiváló infrastruktúrával.
Főbb jellemzők:
2 szoba
Közlekedő
Fürdőszoba és WC
Gázkonvektoros fűtés
Felújított villamos hálózat
Új padlóburkolatok
Új bejárati ajtó
Kedvező fenntartási költségek
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a belváros, üzletek, buszmegállók, a buszállomás, vasútállomás és minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
A lakás részben felújított állapotú, felújításra került a villamos hálózat, új bejárati ajtót kapott ,és a szobálkban új laminált padlózat került elhelyezésre, így új tulajdonosa már egy korszerűsített ingatlant vehet birtokba, miközben lehetősége marad saját ízlésére formálni.
Kiváló választás első lakásnak, idősebb korosztálynak vagy befektetésnek is!
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását.
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.
Referencia szám: HZ023755
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 02.
2 szobás családi házak ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen