City Pearl

Eladó családi ház
Debrecen

+ 5 kép 1/8
155 000 000 Ft155 M Ft 1 260 163 Ft/m2
3 szoba
123 m²
építés éve:1733

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 624 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769720
Vig Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Történelem eladó Debrecen belvárosában

Egyedülálló befektetési lehetőség!

Lépjen be Debrecen múltjába, és legyen részese annak jövőjében! A város szívében, a patinás Kígyó utcában kínálunk eladásra egy ritka, történelmi jelentőségű ingatlant, amely nem csupán falakat, hanem több évszázad örökségét rejti magában.

Mi teszi különlegessé?

1718. századi cívis lakóház eredetű épület

Egykor a híres Novella csapszék, majd Debrecen első városi óvodájának és második fiúiskolájának otthona

Hivatalosan is helyi műemléki védelem alatt áll biztosítva az épület hosszú távú értékét és identitását

Kiváló belvárosi elhelyezkedés közvetlenül a történelmi belváros szomszédságában

Kinek ajánljuk?

Befektetőknek, akik valami különlegeset és időtállót keresnek,

Kreatív vállalkozóknak, akik kulturális, turisztikai vagy vendéglátó projektet álmodnak meg,

Művészeti, civil vagy edukációs célokra is tökéletesen alakítható,

Továbbá két lakássá van alakítva, így több generáció részére is alkalmas.

Lehetőségek az ingatlanban:

Tematikus kávézó vagy borbár a Novella csapszék történetére építve

Galéria, alkotóház vagy történelmi kiállítótér

Boutique szálláshely vagy vendégház exkluzív légkörrel

Tudnivalók:

Az ingatlan jelenleg üresen áll, felújítást igényel

A műemléki státusz miatt az átalakítás értékteremtő és támogatott lehetőség lehet pályázati forrásokból is

Magántulajdonban van, per- és tehermentes

Ajánlott befektetők, vendéglátósok, civil szervezetek, vagy mindazok számára, akik értéket látnak Debrecen örökségének megőrzésében és újraértelmezésében.

További információért, megtekintésért kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Forduljon hozzám bizalommal a Duna House teljes kínálatával kapcsolatban, illetve eladási szándékával!
Szolgáltatásaink között megtalálható:
-Ingyenes hitelügyintézés a nemzetközileg elismert Credipass segítségével, garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabb ügyintézéssel.
-Teljes körű ügyintézés ingatlan eladásához és vételéhez.
-Energetikai tanúsítvány készítése gyorsan és megbízhatóan.
-Ingyenes tanácsadás és értékbecslés, hogy a legjobb döntést hozhassa meg.
-Megbízható ügyvédi háttér biztosítása az adásvétel zökkenőmentes lebonyolításához.

Érd: Vig Viktória, e-mail: viktoria.vig@dh.hu, tel: +36/30 444 2122

Referencia szám: HZ032544

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1260 e Ft
906 e Ft -39%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
155 M Ft m Ft
96.1 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft