Aerogate Homes

Eladó családi ház
Debrecen

+ 4 kép 1/7
88 000 000 Ft88 M Ft 1 100 000 Ft/m2
2 szoba
80 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 222 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 232
Tolnai Ferenc
Tolnai Ferenc Ev.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Óváros részén, csendes környezetben, kádárkocka jellegű önálló családi ház eladó.
Helyi építési szabályzat szerint 7,5 méter a megengedett legnagyobb magasság, azaz igény szerint egy emelettel még akár bővíthető is az ingatlan.
Ingatlan elosztása:
két szoba, fürdőszoba-wc, étkező-konyha, mellette egy 14 nm-es csempézett fűtött helység.
A ház alatt részben pince kialakítva.
Az épület kívülről szigetelt.
A házban a fűtés gázzal, és vegyes tüzelésű kazánnal is lehetséges.
Az udvaron a parkolás akár két autó részére is lehetséges.
További kérdésekkel kapcsolatban állok rendelkezésre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1100 e Ft
871 e Ft -26%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
88 M Ft m Ft
197.5 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog