Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 15 kép 1/18
299 000 000 Ft299 M Ft 1 458 537 Ft/m2
3 + 1 szoba
205 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 576 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769720
Vig Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes adottságú családi ház eladó Debrecenben, Csapókert szélén, az Árpád tér közelében

Debrecen kedvelt részén kínálunk megvételre egy nettó 206 m²-es, belső kétszintes, sokoldalúan hasznosítható családi házat. Az ingatlan ideális választás nagycsaládosok számára, de kialakításának köszönhetően akár vállalkozási célra is tökéletesen alkalmas.

Főbb jellemzők:

nappali + 3 külön nyíló szoba
duplakomfortos kialakítás
külön iroda vagy rendelő, akár további szobává alakítható
tetőtérben 2 szoba, teakonyha és fürdő WC-vel található, valamint további 2 szoba kialakításának is van lehetőség

Műszaki tartalom:

fűtés: kandalló és gázkazán
műanyag nyílászárók redőnnyel
3 db hűtő-fűtő klíma

Parkolás és extrák:

2 állásos garázs
fedett beálló akár 3 gépjármű részére
fűthető, fedett terasz, ami akár télikertként is használható
kamerarendszer és riasztó
udvaron elhelyezett hordó szauna

Az ingatlan tágas terekkel, praktikus elrendezéssel és számos lehetőséggel rendelkezik, így ideális választás lehet többgenerációs családok vagy otthonról dolgozók számára is.

Ha egy értékálló, jól alakítható otthont keres Debrecenben, ez az ingatlan kiváló lehetőség.

Kérdés esetén és a megtekintéssel kapcsolatban, keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Forduljon hozzám bizalommal a Duna House teljes kínálatával kapcsolatban, illetve eladási szándékával!
Szolgáltatásaink között megtalálható:
-Ingyenes hitelügyintézés a nemzetközileg elismert Credipass segítségével, garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabb ügyintézéssel.
-Teljes körű ügyintézés ingatlan eladásához és vételéhez.
-Energetikai tanúsítvány készítése gyorsan és megbízhatóan.
-Ingyenes tanácsadás és értékbecslés, hogy a legjobb döntést hozhassa meg.
-Megbízható ügyvédi háttér biztosítása az adásvétel zökkenőmentes lebonyolításához.

Érd: Vig Viktória, e-mail: viktoria.vig@dh.hu, tel: +36/30 444 2122

Referencia szám: HZ042053

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1459 e Ft
961 e Ft -52%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
299 M Ft m Ft
145.3 m Ft -106%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba