River Life

Eladó családi ház
Debrecen

+ 14 kép 1/17
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 286 139 Ft/m2
4 szoba
101 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1125 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234137
Lévai Anikó
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecenben, a Lázár utca közelében eladásra kínálok egy 101 nm-es, amerikai konyha nappalis + 3 szobás, + 26 nm-es fedett teraszos, 2020-ban, magas minőségi anyagokból megépült családi házat, amely 1125 nm-es telken található.

Helyiségei: 3 tágas szoba, amerikai konyha+nappali, kamra, fürdőszoba, háztartási helyiség, gardróbszoba, wc, külön wc+kazánház, előszoba, fedett előtér és egy hatalmas fedett terasz

Az ingatlan főbb jellemzői:

- alapterülete: 101 m2 + 30 m2 fedett terasz.
- falazata 30 cm vastag Porotherm téglából épült, amelyet 20 cm grafitos homlokzati szigetelés egészít ki
- 15 cm padlószigetelés és 30 cm födémszigetelés gondoskodik az energiahatékonyságról
- fűtése egy Saunier Duval típusú kondenzációs gázkazánnal történik padló illetve radiátoros hőleadókkal, amely rendkívül alacsony fűtési költséget eredményez
- a klímaberendezés H tarifával működik, így a hűtés és az átmeneti időszakban történő fűtés is gazdaságosan megoldott
- nyílászárói: 3 kamrás műanyag nyílászárók
- a ház minden helyiségében modern ledes álmennyezet lett kialakítva
- a ház napfényes, kelet - nyugati tájolású
- 380 volt áramkör majdnem a telek végéig bevezetve
- az építkezésnél minden munkafolyamatot a tulajdonos személyesen fotókkal dokumentált, amelyet rendelkezésre tud bocsájtani az érdeklődőknek
Ez az otthon ideális választás azok számára, akik korszerű, energiatakarékos, gondosan megépített ingatlant keresnek.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!

BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1286 e Ft
953 e Ft -35%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
129.9 M Ft m Ft
143.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg