Oasis Residence

Eladó családi ház
Debrecen

+ 9 kép 1/12
140 500 000 Ft140.5 M Ft 996 454 Ft/m2
5 szoba
141 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 620 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lévai Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ha egy modern, energiatakarékos és azonnal költözhető családi házat keresel, ahol minden a kényelmet szolgálja, ezt az ingatlant érdemes megnézned. Az önálló családi ház kiváló elrendezéssel, prémium műszaki tartalommal és igényes kivitelezéssel készült – ide valóban csak a bőröndöt kell hozni.

A 122 m² lakóterű ingatlan egyik legnagyobb előnye a hatalmas, világos nappali–konyha–étkező, amely a családi élet központja lehet. Innen közvetlen kapcsolat nyílik a 25 m²-es teraszra, így a belső és külső tér harmonikusan összekapcsolódik.

A praktikus alaprajznak köszönhetően 4 külön nyíló szoba áll rendelkezésre, így ideális nagyobb családoknak vagy akár otthoni dolgozószoba kialakítására is.

-Főbb jellemzők

122 m² lakótér

hatalmas nappali + konyha + étkező

4 külön nyíló szoba

tágas fürdőszoba

külön gardrób szoba

garázs

25 m² terasz

önálló családi ház

-Műszaki tartalom

A ház korszerű, energiatakarékos műszaki megoldásokkal épült:

Porotherm NF30 tégla falazat

15 cm hőszigetelés

3 rétegű hőszigetelt nyílászárók

kondenzációs gázkazán + padlófűtés

minden szoba klimatizált

napelem rendszer előkészítés

gyengeáramú vezetékek kiépítve

-Kényelem és extrák

A ház számos kényelmi funkcióval rendelkezik:

távirányítható kapu és garázskapu

beépített konyhabútor

beépített gardrób szekrények

térkövezett udvar

füvesített kert

kerítéssel körbekerített telek

Kulcsrakész – azonnal költözhető

Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, így nem kell hónapokat várni a befejezésre – akár rövid időn belül birtokba vehető.

Ha egy modern, jól átgondolt elrendezésű, újépítésű családi házat keresel, amely hosszú távon is kényelmes és gazdaságos otthont biztosít, ez az ingatlan kiváló választás.

További információért és megtekintésért keress bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
996 e Ft
871 e Ft -14%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
140.5 M Ft m Ft
197.5 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház