Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen, 10 felett

+ 17 kép 1/20
194 900 000 Ft194.9 M Ft 1 382 270 Ft/m2
5 szoba
141 m²
10 felett
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 871 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 269
Fábián Gyöngyi
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pallag egyik legszebb háza jó környéken eladó

Volt már veled úgy, hogy ránéztél egy házra és elkapott az érzés, mintha épp Hamupipőke üvegcipőjét találtad volna meg? Ez a ház pont ilyen! Csak szerencsére nem változik át éjfélkor.

Ez az új állapotú kertes családi ház az öko lakóparkban található.
- 2021-ben épült
- 171 m² nettó terület teraszokkal együtt, a lakótér 141 m² garázzsal , a telek 871 m²
- 1 szintes, 4 szoba és 1 nappali, 1 nagy étkező
- 2 külön WC és 2 fürdőszoba, mindkettőben zuhanyzó található, az egyikben 2személyes kád
- mosókonyha, gardrób
- fűtés elektromos kazánnal
- 15cm szigetelés
- hátul egy fedett terasz
- garázs egy autónak, plusz kocsibeálló előtte
- 2 klíma
- vízlágyító rendszer --- nem vízkövesedik a berendezés
- játszótér a gyerekeknek
- melléképület alapozása kész, mobil szerszámos is van
- öntöző rendszer locsolási mellékmérővel
- elektromos redőnyök, szúnyogháló
- riasztóval felszerelt
A környék nyugodt, családbarát, ugyanakkor Debrecen könnyen elérhető, így a mindennapi ügyintézés és bevásárlás is kényelmes.
A berendezés opcionálisan megvásárolható, ha megtetszett az enteriőr.

Gyere, nézd meg személyesen is, érdemes!
Külső képekért és további információkért, megtekintésért keress bizalommal!
FÁBIÁN GYÖNGYI
+36 20 2693135
Ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1382 e Ft
871 e Ft -59%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
194.9 M Ft m Ft
197.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház