Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 3 kép 1/6
119 000 000 Ft119 M Ft 991 667 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 345 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Poráczki Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ez a modern, új építésű családi ház ideális választás azoknak, akik szeretnének nyugodt környezetben élni, miközben mindössze pár percre vannak a belvárostól. A ház jelenleg szerkezetkész állapotban van, de az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, így Ön döntheti el a belső elrendezést és a burkolatok stílusát.

Főbb jellemzők:
- Praktikus elrendezés: 2 hálószoba + nappali-konyha
- Fűtés: gázcirkó rendszer, padlófűtéssel
- Komfort: előkészített klímaberendezés
- Fürdők: 2 fürdőszoba, 2 WC
- Terasz és kert: nappaliból nyíló 6 m²-es terasz + 200 m² saját kert
- Egy régi kerti kis ház is van a telken, használható tárolás vagy lakhatás céljára felújítás után
- Parkolás: garázs és ingyenes közterületi parkolási lehetőség

Tervezett átadás : 2026.05.30.

Jelenlegi szabályozások szerint 2026. Március 1-től ütemezett finanszírozást vállalnak a bankok, így könnyedén megvásárolható hitelre
is az ingatlan.

Lokáció:
- Egyetem Műszaki Kara és a Kassai Campus 5 perc sétára
- Kiváló infrastruktúra és tömegközlekedési kapcsolatok
- Csendes, barátságos környék, mégis a belváros közvetlen közelében

Kinek ajánljuk?
- Saját otthonnak, családoknak, fiatal pároknak
- Befektetőknek – a közeli egyetemi campusok miatt könnyen kiadható ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
992 e Ft
906 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
119 M Ft m Ft
96.1 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba