Seven Pearl

Eladó családi ház
Debrecen

+ 9 kép 1/12
245 000 000 Ft245 M Ft 1 276 042 Ft/m2
4 szoba
192 m²
építés éve:1971

Részletes adatok

Telekméret: 540 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mercs László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen egyik legnívósabb része, a Nagyerdő, már önmagában presztízs, ahol a környék értéke évről évre stabilan növekszik, és ahol ingatlan ritkán kerül piacra.

Ezen a kivételes elhelyezkedésű, 540 m²-es telken kínálunk megvételre egy 192 m²-es, több szinten kialakított családi házat, amely masszív téglaépítésével és karakteres megjelenésével méltó a környék hangulatához.

Az ingatlan pince + földszint + emelet szintszáma olyan térkialakítást biztosít, amely egy nagyobb család számára is ideális, ugyanakkor lehetőséget ad többgenerációs élettér vagy akár külön lakrészek kialakítására is. A ház belső terei tágasak, jól alakíthatók, így az új tulajdonos saját igényei szerint formálhatja tovább.

A különálló 15 m²-es garázs, a teljes közműhálózat, valamint a stabil szerkezeti adottságok hosszú távon is biztonságos, értékálló befektetést jelentenek. A kert mérete kényelmes, igény szerint parkosítható; megteremthető benne egy letisztult, modern pihenőkert vagy akár egy reprezentatív, zöld környezetű otthoni élettér.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van!

A Nagyerdő közelsége kiemelten vonzó: a Békás-tó, a stadion, az Aquaticum, az Egyetem, a parkerdő és a villamosvonal kényelmes sétatávolságban található. A környék csendes, biztonságos, magas presztízsértékkel rendelkező lakókörnyezete pedig ritka harmóniát teremt a városi kényelem és a természet közelsége között.

Az ilyen elhelyezkedésű és adottságú házak nem gyakran bukkannak fel a piacon. Érdeklődés esetén készséggel állunk rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1276 e Ft
954 e Ft -34%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
245 M Ft m Ft
144.2 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

330 M Ft
4 szoba
288 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház