NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Debrecen, Belváros

+ 7 kép 1/10
210 000 000 Ft210 M Ft 1 750 000 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 240 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 623
Figeczky Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk egy új építésű, tégla falazatú családi házat, amely 120 m² nettó alapterületű, 40 m²-es terasszal és 210 m²-es saját telekkel rendelkezik. A ház modern elrendezésű, három fürdőszobával és tágas nappalival biztosít kényelmes életteret.

Főbb jellemzők:

Nettó alapterület: 120 m²

Bruttó alapterület: 170 m²

Telek mérete: 240 m²

Szobák: 3 + nappali

Fürdőszobák: 3 db (mindegyik WC-vel)

Építési mód: tégla

Épület jellege: családi ház

Állapot: új

Terasz: 40 m²

Kertkapcsolat: igen

Parkolás: 2 férőhelyes garázs

A ház kiváló minőségű anyagokból, modern kivitelezéssel épült, kertkapcsolatos, és ideális választás családoknak vagy azoknak, akik tágas, világos otthont keresnek csendes, lakóövezeti környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1750 e Ft
693 e Ft -152%
906 e Ft -93%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
210 M Ft m Ft
94.4 m Ft -122%
96.1 m Ft -119%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²