BAM Living

Eladó családi ház
Debrecen

+ 3 kép 1/6
155 000 000 Ft155 M Ft 815 789 Ft/m2
5 szoba
190 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 352
Makai Róbert
Fészek Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Gerébytelep, egy részében vállalkozásra kialakított, nagy családi ház eladó!

Debrecen Gerébytelep. Nagy családi ház, vállalkozásra is kialakított terekkel eladó.

Jellemzők:

- 190nm alapterület 2 szinten.
- 724nm telek
- Előtér vállalkozásra kialakítva, több vízbekötés, ipari áram, + kiszolgáló helyiség.
- 5 szoba, tárolók, 2 vizesblokk.
- Igény szerint alakítható hatalmas terek.
- Garázs
- Parkolás az ingatlan előtt, az udvarban, garázsban.
- Saját részre építve, ezért kiváló műszaki állapotban.

Közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlásra alkalmas helyek.

Irányár: 155M Ft

Az ár nincs kőbe vésve, hívjon bátran!

Vevőink számára DÍJTALAN CSOK, Babaváró és Lakáshitel illetve személyi kölcsön ügyintézése. Az ingatlan készpénzzel és banki finanszírozással is megvásárolható. Ehhez irodánkban ingyenes, teljes körű tájékoztatást vehet igénybe. Valamennyi nagy finanszírozó bank lehetőségeit kínáljuk. Szakképzett kollégáink a legjobb megoldáshoz és döntéshez segítik Önt.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését hívjon bizalommal a 06-30-352-33-90 telefonszámon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
816 e Ft
871 e Ft 6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
155 M Ft m Ft
197.5 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház